En Sevilen Siyahlar

25.11.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sonbahar - Kış sezonunun modası geçmeyen rengi siyahlara göz atma vakti! Bu sezon da favori parçalarda siyah kullanımı oldukça yaygın. En şık kadife etekler, baskılı sweatshirtler, çantalar, jeanler, pantolonlar; spor giyimden klasiğe, ofislerden sokaklara her yerde en cool parçaları siyahlar içinde görmek mümkün. En popüler ve en çok tercih edilen siyah renk kıyafetleri sizler için derledik.

siyah kıyafet önerileri
Siyah ve Derinin Nefis Uyumu

Siyah deri ceketler her zaman nefes kesici olmuştur. Deri ceketlerin bu yıl farklı modellerini bolca gördük. Bu sezonun favorisi ise kürk yakalı deri ceketler olarak görülüyor! Bu ceketlerin üstünüzdeki duruşuna herkesin hayran kalacağına eminiz! Erkekler ise hiçbir zaman deri ceketten şaşmamalı! Vintage tarz bir deri ceket oldukça havalı duracak! Kapitone modeller de bu sene erkek deri ceketlerinde en çok tercih edilenler arasında.

siyah bayan deri ceket önerisi
siyah erkek deri mont tavsiyesi

Siyah Kumaş Trendi

Kadifen parçaların artışına biz çok heyecanlandık! Retro bir havaya da sahip olan kadifeyi çan eteklerde kullanmak bizce mükemmel bir fikir! Siz de siyah kadife eteklerden yana tercihinizi yapmışsınız J Chino pantolonların erkeklerin hayatına girmesi de muhteşem! Siyah rahat kalıplı chino pantolonlar yine en çok tercih edilenler içinde.
siyah kadife etek önerisi
siyah gabardin pantolon tavsiyesi

Spor Giyimde de Klasikten Şaşılmadı

Spor giyim rahatlığını sevmemek mümkün değil. Her tarza uygun yorumlanabilecek tren sweatshirtler de hit parçalar arasında. Parlak ve beyaz baskılı sweatshirtlerin siyah modelleri yine ön planda kendilerini gösteriyor. Hem kadınlar için hem de erkekler için bu rahat parça bir jeanle rahatça kombinlenebilir siyah botlarla asi bir tavra bürünebilir ya da sneakerslarla enerjik sporcu bir kişiliği yansıtabilirler.
bayan siyah sweatshirt önerisi
erkek siyah hoodie tavsiyesi

En sevilen siyah erkek kıyafetleri ve siyah bayan kıyafetlerinin nabzını tuttuk. Favori parçaları kaçırmamak için mağazalarımızı ve kapıda ödemeli alışveriş sitemizi hemen ziyaret edin!

En son yazılar