İyi ki Doğdun Yay!

25.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu ay yeniliğin ve buluşların burcu yaya merhaba diyoruz! Daima bana yeni ufuklar lazım diyen dur durak bilmeyenlerin burcu olan yay, bu sabırsız ve meraklı tavrını moda konusunda da gösteriyor. Modacıların en yakın takipçisi, trendlerin ilk uygulayıcısı, bunun modası geçti yeni ne var diyenlerin başı yayların stillerine daha yakından bakalım diyoruz. İşte karşınızda Yay dolabı ve bir Yay burcu stili! 2511facebook_link_01 1. İyimserlikleri ile her zaman pozitif olmayı başarırlar. İyimserlikleri ile herkesin hayatını pozitif etkileyen yay burçlarını hiçbir zaman umutsuz ya da sızlanırken göremezsiniz. Onlar her zaman pozitif olmaları ve güler yüzleri ile etraflarına neşe saçarlar. Siz hafta sonunu evde geçirdiğiniz için şikâyet ederken o en rahat eşofmanlarını giymiş mısırını patlatmış en sevdiğiniz filmi izlemek için size harika bir hafta sonu yaratmıştır bile!
2. Risk almayı ve maceraları severler. “Sonunu düşünen kahraman olmaz” diyen bir yay burcu görürseniz hiç şaşırmayın. Çünkü macera ve risk onun hayatta kafa tutma şeklidir. Bunu aynen dolaplarına da yansıtan Yay burcu insanları cesur parçaları seçmekten asla geri durmazlar. Bunu bazen cesur bir renk, bazen cesur bir dekolte, bazen de cesur bir kesim ile yaparlar.
3. Aşk konusunda sahiplenici, romantik, sürprizli ve özenlidirler. Yay burçları romantik bir âşık olmalarının yanında oldukça özenli birer sevgilidirler de… Hiçbir özel günü unutmaz, sürprizler yapmayı sever ve daima sizin için hazır olmayı isterler. Sizi mutlu etmek için sizi romantik yemeklere götürebilir, küçük tatiller ayarlayabilir ve bunların hepsinde dolaplarından en şık pantolonlarını, elbiselerini ve gömleklerini sizin için seçerler.
4. Eğlenceli yapıları kadar derin ve yanıltıcı bir iç dünyaları vardır. Onu ilk gördüğünüzde bu yerinde duramayan, enerjik kişinin asla derin konulara gireceğini düşünmezsiniz. Ancak onun derin bir iç dünyası vardır. Felsefeden politikaya ve dünyada olup bitenlere kadar her konuda sizinle konuşabilir. Yay burçlarının bu derin iç dünyasının dolaplarına yansıması ise rahatlıktan ödün vermeyen ama her zaman seçkin duran parçalar ile olur.

5. Biraz savruk ve dağınık olsalar da deha olabilecek kadar ince bir zekâya sahiptirler. Hareketli, her şeye meydan okumaya hazır ve biraz da savruk olan Yay burçları bunları hayatlarında kusursuz bir dengede tutarlar. Bu dengenin kaynağı ise onların ince ve derin zekâlarından başka bir şey değildir. Bu yüzden Yay burcunun renkleri de dâhilerin renkleri olan mor ve koyu mavidir. Dolaplarında pek çok renge yer verseler de bu iki rengin onlar üzerindeki çekim etkisi bambaşkadır.
Yay burçlarının zeki seçimleri, Akreplerin, cesur renkleri, Yengeçlerin romantik detayları, Oğlakların sofistike tercihleri… Hepsinin rahatlık paydasında birleştiği tek yer olan DeFacto Dolabı’nda sizin için neler var, hala bakmadıysanız şimdi tam zamanı!

En son yazılar