Güçlü Takım Elbiseler

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kadın giyiminde son senelerde git gide yaklaşan trendlerden birisi de takım elbiseler. Power suit olarak modada yerini alan güçlü takım elbiseler farklı renk ve dokularda karşımıza çıkıyor. Kış sezonunda tüvit ve buklet gibi sıkça tercih edilen kumaşların yerini ince kadife ve krep gibi daha ince ve nefes alan kumaşlar alıyor. Güçlü kadınların günlük stilinde önemli bir yere sahip olan takım elbiseler 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının da vazgeçilmezleri arasında. Eğer sen de takım elbiseler ile günlük stilini bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsan DeFacto koleksiyonunda yer alan modellere göz atmaya ne dersin?

Takım Elbiselerde Desen Çılgınlığı
2018 ilkbahar yaz sezonunun yükselen trendi çiçek desenleri takım elbiselerde de etkilerini gösteriyor. Eskiden takım elbise dendiği zaman aklımıza ilk gelen şey gri renk, çizgili ve kareli desenlerken artık canlı renkler ve eğlenceli desenler daha çok tercih ediliyor. Çiçek desenleri de takım elbiselerde en çok tercih edilen detayların başında geliyor. DeFacto desenli uzun blazer ceketi takım pantolonu ve ona uygun aksesuarlarla kombinleyerek desenli takım elbise trendini yakalayabilirsin.

Siyah Kadifenin Göz Alıcı Etkisi
Kadife trendi etkisini 2018 ilkbahar yaz sezonunda da devam ettiriyor. Siyah kadifenin göz alıcı dokusunu takım elbise ile birarada kullanarak sezon trendlerini tam on ikiden vurabilirsin! Günlük stilinde spor ayakkabılar ile kullanabileceğin DeFacto kadife blazer ceket ile takım elbiseni şık davetler için de stilettolar ile kombinleyebilirsin.

Güçlü Renkler Güçlü Takımlar
Bahar renklerini takım elbiselerin ile birleştrimeye ne dersin? Petrol mavisi, sarı ve kırmızı gibi 2018 ilkbahar yaz sezonunun trend renklerini gardırobuna takım elbiseler ile taşıyabilirsin. Beyaz tişörtler ve renkli aksesuarlar ile tamamlayacağın renkli takım elbisesi kombinlerin ile ofis günlerine renk katmaya hazır mısın? DeFacto petrol rengi blazer ceket ve takım pantolonu rahat spor ayakkabıların ve sırt çantan ile kombinleyerek ofis günlerinin tadını çıkartabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde trendi takım elbiselerle hazırlayacağın birbirinden havalı kombinler için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi bizimle keşfetsene!

En son yazılar