Tatil Valizinin Vazgeçilmezleri

21.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Hepimizin bütün sene boyunca büyük bir özlem ile beklediği zaman geldi. Aylardır hazırlığını yaptığımız yaz tatili için son hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Uğruna perhizlere girip, spora gittiğimiz sahillere inmeye hazırız! Güneş, deniz ve kumun tadını çıkaracağımız sayılı tatil günlerinde hepimizin hayali bütün yorgunluk ve stresimizi sularda bırakarak geri dönmek. Tatil için valizimizi hazırlarken hepimizin kafasında küçük listeler oluşuyor değil mi? Kafandaki listelerde eksik olmadığından emin olabilmen için tatil valizinin vazgeçilmezlerini senin için bir araya getirdik. Yaz tatili için ihtiyaç duyabileceğin her şeye DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

En Trend Mayolar
Küçük siyah elbise her kadının gardırobunun vazgeçilmezi! Ne zaman sıkışsak yardımımıza koşan siyah küçük elbise kadınlar için en kurtarıcı parçalardan birisi. Siyah elbiselerini stilettolar ile kombinleyerek toplantı ve davetlere, spor ayakkabılar ile kombinleyerek arkadaş gezmelerine giyebilirsin! Biz DeFacto kol detaylı elbise ile metalik detaylı spor ayakkabıyı bir arada çok sevdik, sen de beğendin mi?

Yazın Sevilen Aksesuarları
Sezonun en trend parçalarından birisi yanlarında şerit detayları olan pantolonlar. Hem spor hem de klasik görünümü aynı anda yakalayan bu parçaları tunik gömleklerin ve bol kazakların ile kombinleyerek günlük stiline uyarlayabilirsin. DeFacto geniş kesim kazakla şerit detaylı pantolon trendleri takip eden kadınların favori ikilisi olmaya aday!

Plajın Vazgeçilmezleri
Söz konusu yaz tatili ve plaj olunca hasır şapkalar, pareolar, plaj çantaları ve parmak arası terlikler gibi bazı parçalar vazgeçilmezlerimizdir. Yaz sezonunun demirbaş aksesuarları DeFacto yazı baskılı plaj çantası ile suni deri uzun etek ikilisini sırt çantası ve spor ayakkabılar ile kombinle, sokak stilinle ışılda!

Göz alıcı plaj görünümlerin için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar