Alternatif Ofis Stilleri

26.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Ofise giderken kendini belirli kalıplar içinde giyinmek zorunda mı hissediyorsun? Belli kural ve kaidelere uymak zorunda mısın? Bazen kuralları delmekten zarar gelmez hatta sana pozitif enerji bile katabilir. Hadi bugün bir farklıllık yap ve ofise her zamankinden çook farklı bir stille git. Mesela klasik bir gömlek yerine çiçekli ya da renkli bir gömlek giy, düz sade bir elbise yerine yazın tüm enerjisini taşıyan bir elbise ile.. DeFactokoleksiyonlarında ofis stilin için sana ilham verecek onlarca model ve alternatif var. İncelesene!

Ufak Dokunuşlar!
Ofis stilini değiştirebilirsin fakat tamamen ciddiyetsiz elbiseler giymek de uygun olmaz. Tepeden tırnağa bir değişim hem göze batabilir, hem de iş için çok sıradışı olabilir. Bunun yerine ufak dokunuşlarla, ofis stilini renklendirebilirsin! Tıpkı yakasında kalp detayı olan pembe çizgili gömlek gibi!
Renkler ve Şekiller
Renkli cıvıl cıvıl bir elbise ve geometrik şekilleri olan bir t-shirtle de pekala ofise gidilir. Arada bir kaçamak yapmak ve kendi tarzını yansıtmak için seçtiğin parçalarla ortama neşe katabilirsin. Denesene!Çiçekler- Böcekler
Ofis stiline renk katmak tam anlamıyla bu olsa gerek! Çiçek ve yaprak detayları olan bilekte biten geniş kesim pantolon ve spor kesim ceketinle ofiste tüm kıskanç bakışları üstünde toplayabilirsin😊 Tarzını yansıtan ofis stilini yapmak için sıra sende!
Ofis stilinde farklılıklar yaratmak ve kendine has bir ofis stili oluşturmak istiyorsan en iddialı parçalar DeFacto koleksiyonlarında seni bekliyor. Kadın-erkek koleksiyonlarından edineceğin parçalarla ofis ortamının en iddialı ismi sen ol!

En son yazılar