Yaz Favorisi Spor Elbiseler

26.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz döneminde en rahat ve konforlu parçaları tercih etmeye özen gösteriyoruz. Sıcak ve bunaltıcı havalarda biraz da olsa serinlemek ve hafif hissetmek için seçeceğimiz parçaların ilk sıralarında spor elbise modelleri yer alır. Üzerinize giyip çıktığınızda hem stil sahibi olacak hem ayna karşısında dakikalarca vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Daraltan sıcakları yaşadığımız şu günlerde ilham alacağın bir çok parçayı ve kombin önerilerini senin için derledik. DeFacto’nun elbise koleksiyonlarından seçip gardırabuna ekleyebilirsin!

Salopet Elbise Zamanı!
Salopet tulum ve elbise modelleri son senelerde yaz sezonunun favori parçaları! Spor tarz sevenler ve rahatlıktan yana olanlar günlük stillerinde bu parçaları sıkça kullanıyor. İçine giyeceğin basic bir t-shirt ve spor ayakkabı kombini ile salopet elbise ni yıldız yapabilirsin!
Çizgi- Çubuk Trendi
Çizgili parçalar her dönemde en sevilen ve trend olmuş bir moda akımı. Enine boyuna, ince kalın çizgili üstler, pantolonlar, elbiselerle şık olmamak imkansız. Çizgili spor bu elbise ve siyah deri sırt çantası ile günlük tarzınla fark yarat!Polo Yakalar
Polo yaka t-shirtlerden sonra polo yaka elbiseler de oldukça revaçta. Rahatlığı, konforu ve şıklığıyla göz dolduran polo yaka elbise modelleri, spor tarzının vazgeçilmez parçası olmaya aday! Beline takacağın bel çantası ile de farkını ortaya koyacaksın!
En stil sahibi, konforlu ve hafif , spor tarzına uyum sağlayacak yazlık elbise modelleri ve kombin önerileri DeFacto’da. Spor elbiselerine en uyumlu aksesuar modelleri de tarzını bütünlemene yardımcı olacak. Keşfetsene!

En son yazılar