Ağustos Ayı Açık Hava Stil Rehberi

16.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sıcak havalarda hepimiz sokağa çıkmak için yeni sebepler arıyoruz. Özellikle zamanımızın çoğunluğunu evlerde geçirdiğimiz büyük şehirlerde açık havaya çıkıp biraz nefes alabilmek paha biçilemez. Ağustos sıcaklarında sen de bizimle aynı hislere sahipsen sana harika bir haberimiz var! Yazın dışarıda yapabileceğin en güzel aktiviteleri DeFacto ile senin için derledik. Hadi keşfetsene!

Festival Gezgini
Sosyal medyanın giderek güçlenmesi ile beraber küçük festivaller de yaygınlaşmaya başladı. Tasarım, yemek ve sanat gibi bir çok farklı alanda düzenlenen şehir festivalleri yeni şeyler keşfetmek için birebir! Farklı kültürler ve insanlar tanımaktan zevk alıyorsan festivaller senin için doğru tercih. Uzun süre ayakta kalacağın festivallerde DeFacto şerit detaylı agata bilek boy denim pantolon gibi rahat parçaları tercih edebilirsin. Stilini tamamlamak için küçük çapraz çantalardan yardım alabilirsin.

Bisikletle Açık Hava Keyfi

Yazın en çok tercih edilen açık hava aktivitelerinden birisi de bisikletle sahil turları. Özellikle ada müdavimlerinin sıkça tercih ettiği bisiklet ve piknik ikilisi güzel havalardan sonuna kadar faydalanmak isteyenler için ideal. Sen de yazın tercihini bisiklet ve piknik ikilisinden yana kullanmak istersen DeFacto denim salopet ve DeFacto ön cepli sırt çantasından yana kullanabilirsin.

Yazın Vazgeçilmezi: Deniz Esintisi

Söz konusu yaz etkinlikleri olduğunda denizden bahsetmememiz imkansız! Bisiklet, festival falan güzel ama ben sudan vazgeçemem diyorsan plajlar senin için en doğru tercih. Deniz ve havuzun tadını çıkartmak istersen DeFacto geometrik desenli deniz şortu ve DeFacto yazı baskılı geniş kenarlı kırmızı hasır şapkadan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunda açık hava etkinliklerinden favorin ister festivaller olsun ister piknik ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar