3 Adımda Şık Olma Rehberi

28.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz sezonu boyunca özel davetler, açık hava etkinlikleri,düğünler,konserler derken epey yorucu bir sezonu geride bıraktık.Haliyle sürekli ne giysem diye düşünürken bulduk kendimizi.Şüphesiz hepimiz katıldığımız bir davette en şık olmak ve tüm bakışların üstümüzde olmasını isteriz.Yaz sezonu bitti, yakıcı güneş yerini ılık rüzgarlara bıraktı. Ama yeni sezonda da şık olmak için birçok sebebimiz olacak.Yeni düğünler,yeni partiler...Peki sen kombinlerini hazırladın mı? Öyleyse DeFacto yeni sezon koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla en şık olmaya,ortamın havasını değiştirmeye hazır ol! İncelesene!


Günlük Şıklık
Hafta sonu arkadaşlarınla vakit geçirirken,alışverişe çıkarken,sinemada ya da bir cafede otururken şıklığından ödün vermek istemiyor musun? Çizgili hırka ve bol kesim pantolon kombinini, günlük şıklığına uyarlamak için ihtiyacın olan tek şey bir çift babet😊
Ofis Şıklığı
Ofis ortamı denince aklımıza sıkıcı,bunaltıcı bir çalışma ortamı gelir.Peki kombinlerinle bu havayı dağıtmak istemez misin? Kalem etek ve boğazlı kazak kombininle hem cool bir hava hem de sıradışı bir tarz yakalayabilir, ortamın havasını değiştirebilirsin.Gece Şıklığı
Şık olmak dendiğinde, aklımıza ilk olarak gece davetleri gelir. Ayrı bir özenle hazırlandığımız gece davetleri için kombin önerisi ise; siyah tül ve püskül detaylı elbiseye eşlik eden diz üstü çorap çizmeler. Sence de harika bir uyumları yok mu?
Her durumda ve ortamda şık olmak hiç zor değil.Hiçbir zaman şıklığından ödün vermek istemiyorsan, en günlük en sıradan halinle bile stilinle göz kamaştırıyorsan,DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin parçalar seni şık olmanın zirvesine taşıyacak.

En son yazılar