Meghan Markle ile Kraliyet Stili Dersleri

26.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Geçtiğimiz mayıs ayında gerçekleşen Royal Wedding'ten bu yana gündemden asla düşmeyen Sussex Düşesi Meghan Markle'ın stilini mercek altına alıyoruz. Kraliyet ailesinin sıkı kurallarına baş kaldıran stili ile haber ve moda sitelerinin manşetlerini sık sık süsleyen Meghan Markle sade ve göz alıcı bir stilin anahtarlarını bize aktarıyor. Katıldığı ortama göre tarzını ustalıkla yöneten düşesin başarılı stilinin kodlarını DeFacto koleksiyonu ile yakalıyoruz!

Trençkot Mevsimi
Eylül ayının son günlerine gelmemiz ile beraber hepimizin gardırobunun baş köşesine yerleşen trençkotlar Meghan Markle'ın da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günlük stilinde sıkça tercih ettiği trençkotları midi elbiseler ve pantolonlar ile kullanmayı tercih ediyor. Sen de sonbahar sezonunun gözdesi DeFacto kuşak bağlama detaylı trençkot ile Markle'ın stilini yakalayabilirsin!


Denim Pantolon Klasiği
Sokak stilinin vazgeçilmezi denim pantolonlar sınır tanımıyor. Kraliyet ailesinin en gözde üyesi de olsanız, sıradan bir moda sever de denim bir şekilde gardırobunuzda kendine yer buluyor. Meghan Markle'ın oyun izlemeye giderken tercih ettiği denim pantolon ve beyaz tişört ikilisi de bunun en güzel kanıtlarından birisi. Kolaylıkla stiline adapte edebileceğin bu kombin için ihtiyacın olan tek şey beyaz bir tişört ve DeFacto susana slim fit denim pantolon.

Keten Elbise Konforu
Sussex düşesinin katıldığı etkinliklerde sıklıkla tercih ettiği parçalardan birisi de keten elbiseler. Konforundan ödün vermeden şıklığını tamamlayan keten elbiseler Markle'ın günlük stilinin anahtar parçaları arasında yer alıyor. Genellikle stilettolar ile kombinlediği keten elbiseler düşesin sade ve şık stilini yansıtıyor. Başarılı bir kraliyet stili için sen de günlük kombinlerinde DeFacto kuşak bağlamalı gömlek elbiseyi stiletto ayakkabıların ve şık babetlerin ile kombinleyebilirsin.

Meghan Markle'ın kraliyet stilini yakalamak için ihtiyacın olan tüm parçalar DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar