Moda Haftalarının Sevilen Sokak Stilleri

26.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Tüm dünyada önemli şehirlerin moda haftaları ile 2019 ilkbahar yaz koleksiyonlarını sergilediği eylül ayında yeni sezonun sokak stillerine dair de önemli ipuçları yer alıyordu. Moda ikonları ve ünlü isimlerin sokak stilleri ile bizlere ilham oluğu moda haftalarında ön plana çıkan trendleri senin için derledik. DeFacto koleksiyonu ile yeni sezonun gözde sokak stili trendlerini keşfetmeye ne dersin?


Paltolarda Kırmızı Açılımı
Londra, Paris, Kopenhag ve İstanbul gibi birçok farklı şehirde düzenlenen moda haftalarında bazı trendler şehirlerin ötesine taşınmıştı. Bu trendlerden birisi de kırmızı palto ve montlardı. Dış giyimda virçok farklı form ve tasarımda tercih edilen kırmızı renk moda haftalarında sokak stillerinin parlayan yıldızları arasındaydı. Sen de yeni sezonda bu trendin tadını çıkarmak istesen DeFacto kırmızı kaşe uzuj kaban tam sana göre!


Denim on Denim
Sokak stili denildiğinde hepimizin aklında beliren dem yeni sezonda da tahtını kimseye kaptırmıyor. 2018/2019 sonbahar kış sezonunda denim kumaş sokak stilini ele geçiriyor. Sen de DeFacto denim ceket ve denim pantolonları bir arada kullanabilirsin.Pembe Gönlüm Sende
Moda haftalarında ünlü isimlerin ve it girl'lerin kombinlerinde sıkça tercih ettiği renklerden birisi de pembeydi. Takım elbiselerden etek ve bluzlara her parçada karşımıza çıkan pembe 2018/2019 sonbahar kış sezonunda yükselişe geçiyor. Pembe rengi kombinlerine dahil etmek istersen DeFacto pembe çizgili gömleğe bir şans ver!


Pembelerden, çizgi ve leopar desenlerine sezonun ön plana çıkan trendlerini DeFacto koleksiyonunda yer alan yüzlerce model ile keşfet!

En son yazılar