Sonbahar İkonu Deri Ceketler

26.09.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Son tatiller yapıldı, hırkaların yetmeyeceği soğuklar geldi çattı. Dolabınıza tarzınıza en uygun deri ceketleri eklemenin vakti geldi. Çabuk olun, yağmur başlamak üzere!


Klasik mi, Hareketli mi?
Tabii ki siyahtan vazgeçmek olmaz. Biz size "işte bu tam da aradığım ceket!" diyeceğiniz tüm ceketleri getirdik. Siz şimdi rahatınıza bakabilirsiniz. Simsiyah skinny pantolonunuz ve bluzunuzun üstüne dilerseniz klasik siyah bir ceket alırsınız, dilerseniz bütün bakışları üstünüze toplayacak beyaz kürklü bir ceketle yanından geçtiklerinizin size tekrar hayran hayran bakmasını sağlarsınız.


Renklerin Gücü
Siyahlardan sıkıdıysanız ve kürkler size göre değilse, bir yandan da bakışların üstünüzde olmasını seviyorsanız sizi buraya alalım. Kırmızı ceketinizin içinde sıcak ve rahatken güçlü duruşunuz başları döndürecek. Kırmızı deri ceketlerinizi düz siyah topuklu botlarınız ya da siyah sivri burunlu topuklularınızla kombinlemeyi unutmayın.
Hem Sportif Hem Cool
Beylerin en sevdiği parça diye biliyoruz siyah deri ceketleri. Haksınız da! Her renk jeanlerinin üstüne yakışan bu parçayı doya doya kullanabilirsiniz artık. Biz gözlüklerinizi de jean-deri ceket kombinlerine eklemenizi önerelim. Ayrıca kapuşonlu modeller de sizi şemsiye taşımaktan kurtaracak.

Daha da Şık
Alışılmışın dıışında ve spor olan görüntünüzü ise en güzel anlatacak parçalar renkli deri ceketleriniz olacak. Açık renk kotlarınızı mavi ceketlerinizle kombinleyince sonbaharın en yakışıklısı siz olacaksınız. Belki de kahve tonlarında bir deri ceket istediğiniz şıklığa sizi götürecektir tabii ki altına oxford tarzda süet ayakkabılarınızı giyerek kombininizi tamamlarsanız :)
Havaların hızla soğuması kendimizi bir anda sezonda bulmamıza sebep oldu. Bizce çok da güzel oldu. DeFacto sizin için her şeyi düşündü ve arayacağınız bütün deri ceketleri çoktan hazırladı. Hadi, 24 saat açık DeFacto'ya bir göz atın!

En son yazılar