Sonbaharın Vazgeçilmezi; Yağmurluklar

26.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Eylül ayının son haftasına girdik bile! Sezon yağışlarının yoğunlaştığı şu günlerde hepimiz yağmurluklara yöneliyoruz. Yağmurlu günlerde hepimiz için adeta bir sığınak haline gelen yağmurluklar son senelerde sokak stiline yön veren kilit parçalar arasında yer alıyor. Özellikle ünlü moda tasarımcılarının yenilikçi modelleri ile ön plana çıkan yağmurluklarda 2018-2019 sonbahar kış sezonu trendlerine DeFacto ile göz atmaya ne dersin?
Sloganların Gücü
Birkaç sezondur her stilin ve koleksiyonun gözde trendlerinden birisi slogan baskıları. Sloganlı tişörtler ve ceketlerden sonra yazı baskısı trendleri yağmurluklara da taştı. Sonbaharın yağışlı günlerinde tavrını slogan detaylı yağmurluklar ile yansıtmak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto kapüşonlu yağmurluk tam sana göre! Stilini tamamlaman için ihtiyacın olan tek şey DeFacto baskılı cüzdan gibi şık aksesuarlar.

Pastel Tonların Hakimiyeti

2018-2019 sonbahar kış sezonunun ön plana çıkan trendlerinden birisi de nude ve pastel tonlar. Farklı katmanlarda bir araya getirilen pastel tonlar hemen her parçada karşımıza çıkıyor. Sen de günlük stilinde pastel tonların naif duruşundan yardım almak istersen DeFacto mavi yağmurluk ve DeFacto kısa kulplu omuz askılı çanta tam sana göre!

Bordonun Yükselişi

2018/2019 sonbahar kış sezonunun sevilen renklerinden birisi de kırmızı ve bordo tonları. Ünlü isimlerin sokak stillerinde ve moda ikonlarının kombinlerinde sıkça tercih ettiği renkler arasında yer alan bordo ve tonları aksesuardan giyime her parçada karşımıza çıkıyor. Sen de sonbahar stilini bordo ile tamamlamak istersen DeFacto kapüşonlu büzgü detaylı yağmurluk ve çiçek desenli sırt çantası ikilisinden yardım alabilirsin.

2018/2019 sonbahar kış sezonunda yağmurdan korunman için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar