Siyaha Yorum Kat!

23.01.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış mevsiminin vazgeçilmez rengi siyahtır. Her zaman her yerde kullanabileceğiniz en kullanışlı parçalar siyah olanlardır. Cool duruşu, ince ve fit gösterişi kadın erkek herkesin kalbini kazanan siyahlara DeFacto yorumunu katmaya hazır ol! Sezonun favori siyah parçalarını senin için seçtik!


Siyah Kaşe Kabana Heyecanlandırıcı Detaylar

Kaşe kabanlar sezonda bir numaralı mont seçimi oldu. Bu şık kaban modelleri siyahlara bürününce coolluk derecesi de arttı. DeFacto çıtayı yükseltmeye devam ediyor! Kadınlar için siyah deri detaylı kaşe kaban modelleri ve erkekler için asimetrik kesimli siyah kaşe kabanlar trend görünümü yakalamak için ideal seçimler.
Deri Aksesuarsız Asla!

Soğuk havanın ellerinize zarar vermemesi için eldiven kullanmayıihmal etmeyin. DeFacto sezonun nabzını tutuyor ve kışlık aksesuar modellerinde trendleri takibe devam ediyor. Siyah ponponlu deri eldiven modelleriyle kadınlar trend görünümü kazanırken erkekler için sade siyah deri eldiven modelleri öne çıkıyor.Yağmurlara Karşı Güçlü Adımlar

Kar yağışları ardından yağmurları getirdi. Tekrar soğuk havaya ve yağışlara yakalanacağımız bugünlerde yağmur botlarını es geçmeyin. En cool bot modelleri içinde yine siyahlara yer veriyoruz. Kadınlar için tok detaylı siyah yağmur çizmeleri ve erkekler için asker detaylı bağcıklı siyah bot modelleri cool siyah kombinlerinin tamamlayıcı parçaları olacak!DeFacto’yla en cool siyah stil sizin olsun! Kurtarıcı siyah parçaların güzelliklerine hayran kalacaksınız. Kadın siyah giyim ve erkek siyah giyim koleksiyonlarını çok beğeneceksiniz. ış mevsiminin soğuk havasına siyahlarla yorum katın!

En son yazılar