Sinema Gecesine Hazır Mıyız?

27.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bu hafta sonu için hala ne yapacağına karar veremedin mi? Martın son günlerinde havalar hala serinliğini korurken, güzel bir film izlemeye ne dersin? Yıllardır can sıkıntısının en güzel çözümü halini almış olan bir sinema gecesi haftana renk katacak! DeFacto koleksiyonundan en cool parçalarla trend bir görünüm için kombin önerileri seni bekliyor!

2018 ilkbahar yaz sezonunun yükselişe geçen trendlerinden birisi de gingham desenleri. Sadece gömleklerde değil ayakkabı ve aksesuarlarda sıkça tercih ediliyor. Sen de bu trendi yakalamak istersen tercihini DeFacto kareli kırmızı gömlekten yana kullanabilirsin. Kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey denim pantolonun ve sırt çantan, güzel bir filmin tadını çıkartmaya hazırsın!

Rahatlamak için ayırdığın zamanlarda tercihin çabasız şıklıktan yana mı? O halde basic parçalardan yardım alabilirsin. Siyah bir ceket, baskılı tişört ve denim pantolon ile on dakikada evden çıkabilirsin. Son dokunuşlar için parfüm gibi küçük detaylardan yardım alabilirsin. Spor ayakkabılarını da ayağına geçirdin mi, sinema akşamına gitmeye hazırsın!

Hafta sonu güzel vakit geçirip iş günlerinin stresini üzerinden atacağın eğlenceli bir sinema gecesi için ihtiyacın olan her şey ve daha fazlası yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto'da hadi, ne duruyorsun keşfetsene!

En son yazılar