Tropik Esintiler

27.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonunda erkek modası hiç olmadığı kadar renkli! Moda haftalarında büyük bir dikkatle izlediğimiz defilelerde erkek koleksiyonlarında bolca renk ve desene yer verildiğini gördük. Dolce & Gabbana gibi ünlü tasarımcılar koleksiyonunda büyük desenlere ve canlı renklere yer vermişti. 2018 ilkbahar yaz sezonu erkek modasında birçok desene yer verilse de hiçbirisi tropikal desenler kadar ön planda değildi. Ananas desenleri, palmiye yaprakları, Hawaii desenleri 2018 ilkbahar yaz sezonunda sıkça göreceğemiz tropikal desenlerin başında geliyor. Peki bu renkli ve göz alıcı desenleri ne ile ve nasıl kullanmalı? Senin için modadaki tropikal esintiyi gardırobuna nasıl taşıyabileceğini yazdık. DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Toprak Tonları ile Safari Şıklığı
2018 ilkbahar yaz sezonundaki tropikal desenler trendini yakalamak istiyorsun, ama günlük stilinde pek de canlı renk tercih etmiyor musun? Merak etme senin gibi natürel tonları tercih edenler de bu trendi yakalayabilir. Toprak tonlarındaki parçaları tercih ederek modadaki tropikal esintiyi yakalayabilirsin. DeFacto slim fit sıfır yaka t-shirt gibi sade renk ve tasarımlara sahip parçaları tercih ederek komfor alanının dışına çıkmadan da son trendleri yakalayabilirsin.

Gardırobun Çiçek Açsın
Kadın ya da erkek hiç fark etmez, 2018 ilkbahar yaz sezonunda herkesin gardırobu çiçek açacak! Elbise, ayakkabı, çanta, gömlek, saat... Moda ile ilgili aklına gelen ne varsa bu sezon çiçek desenleri orada! Sen de ofis stiline çiçek trendi ile renk katabilirsin. Klasik ve sıkıcı düz renk gömlekler yerine tercihini DeFacto baskılı slim fit gömlek gibi çıtır çıtır çiçek desenlerine bezenmiş parçalardan yana kullanabilirsin.

Tropikal Desenler ile Çabasız Şıklık
Günlük kombinlerinde en sık hangi parçaları tercih edersin? Kapıdan çıkacağın anda genelde elin denim pantolonun ve beyaz tişörtüne mi gider? Eğer basic parçalardan oluşan günlük kombinleri tercih ediyorsan, tropik desenler ile stiline biraz renk katabilirsin. Mesela düz bir beyaz tişört yerine DeFacto beyaz slim fit sıfır yaka t-shirt ile denim pantolonunu ve deri ceketini kombinleyebilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonun en büyük trendlerinden tropikal desenleri tercih edeceğin kombinlerin için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile sadece bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar