İddialı Şehir Stili

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Şehir hayatının koşuşturmacasına ayak uydururken bazen her şeyi bir arada yürütmek zorlayıcı olabiliyor. Aynı anda hem randevularımıza yetişip hem de bütün gün biraz olsun rahat edebileceğimiz, şık kıyafetler hazırlamamız gerekiyor. Bütün işlerinin arasında endişe etmene gerek olmayan tek bir şey var; şıklığın. DeFacto ile stilin güvence altında. Yoğun iş ve şehir temposunda iddialı bir günlük stili yakalamak için ihtiyacın olan her şeyi DeFacto koleksiyonu ile senin için derledik.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en önemli trendlerini bir araya getirerek iddialı şehir stilini tamamlayabilirsin. Desenli pantolonları ve 90’lı yılların retro detaylarını bir arada kullanabilirsin. Başarılı bir günlük stil için rahat ettiğin şık parçaları beraber kombinleyebilirsin. Kalın tabanlı sneakerlarını sırt çantaları ile beraber kullanabilirsin.

İddialı şehir stilin için tercihini sofistike renklerden yana kullanabilirsin. Bej ve gri tonlarını bir arada kullanarak sade ve göz alıcı bir stil yakalayabilirsin. Kapüşonlu hırkaları sıcak havalarda ceket olarak kullanarak stlini mevsim şartlarına uyarlayabilirsin.

Şehir stilinde favori trendlerin ne olursa olsun ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar