Nisan Ayı Favori Parçaları

25.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Nisan ayını nasıl geçirdin? Oldukça dinamik, baharın sürpriz yağmurlarına sahip, tertemiz havasıyla renkli bir Nisan’ı geride bıraktık. Sokak modası baharın neşesine kavuştu. Renkler, fırfırlar, denimler sokağa hayat verdi. Dolaplar en taze bahar parçalarıyla dolmaya devam ediyor. Nisan ayında sokak stilinde en çok tercih edilen parçaları birlikte inceleyelim.


Basic Parçalar Hareketlendi

Üst giyim ürünlerinin vazgeçilmezleri basic body ve bluzlar 2017 ilkbahar yaz modasında epey hareketli. Nisan ayının favorileri içinde baskılı siyah body ve omuz detaylı pembe bluzlar yer alıyor. Sokak stilinde en çok karşılaştığın o rahat parçalar karşında.

Mavi Dolaplardan Eksik Kalmadı

İster denim ister değil sezonda mavinin tüm tonlarını sokaklarda görmeye devam ediyoruz. Nisan ayı özellikle denim koleksiyonlarında herkesi heyecanlandırdı. Açık mavi pantolon modelleri de denimlerin en iyi arkadaşları arasında. Senin mavi stilinin parçası etekler mi yoksa pantolonlar mı?

Kadınların Favorisi: Sır Çantaları

Uzun zamandır egemenliğini sürdüren, pratifkliği ve geniş hacmiyle kadınların en çok sevdiği parça olan sırt çantaları Nisan’da sokak stilinde yine karşımızdaydı. Sezon trendlerine uygun olarak badge ve yamam detaylı sırt çantası modelleri 2017 yaz modasında da varlığını sürdürecek.

Sokak stilinin gözde parçalarıyla Nisan ayında neler gördük yeniden hatırlayalım dedik. Mayıs ayında yeni trendleri ve en yeni parçaları seninle buluşturmak üzere!

En son yazılar