Yazın Okunacak En İyi 5 Kitap!

28.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz boyu yapacağınız aktivite sayısı oldukça fazla. Konserler, havuz başı partileri, festivaller sadece birkaç örnek. Bunca alternatife rağmen daha sakin ortamlarda olmayı seviyor, kendini dinlemek istiyorsan yanına alacağın en iyi arkadaşın elbette kitabın olacaktır. Bir ağacın gölgesinde çimlere uzanmış ,hamakta sallanırken ya da plajda şezlongunda sana arkadaşlık edecek birkaç kitap önerimiz var.DeFacto nun yaz koleksiyonlarını incelerken, senin için seçtiğimiz kitap tavsiyelerine de bir göz atabilirsin!Helen Fielding- Bridget Jones’un Günlüğü
Modern kadının romanı diyebileceğimiz kitapta Bridget'in bekâr hayatına tanık oluyoruz. Karşısına çıkan arızalı erkeklerle, kırışıklıklarıyla ve diyetiyle ilgili konular kitabın konusunu oluşturuyor. Basic t-shirt- jean kombininle çimlere uzanmışken senin için seçtiğimiz kitabı okumanın keyfini çıkar!
Efendi ile Köpeği- Thomas Mann
Denize karşı bir çay bahçesinde sıcak bir çay eşliğinde okuyacağın, Usta Alman yazar Mann'ın "Efendi ile Köpeği" isimli yapıtı,Mann ailesiyle yaşamış av köpeği kırması Bauschan ve sahibi ekseninde gelişir. Keyifli okumalar!Diriliş- Stephen King
Korku ve gerilim türü kitap okumaktan hoşlananların seveceği bir kitap. Gerilim türünün usta yazarı Stephen King’in son kitabı Diriliş New England'ın ufak bir kasabasında küçük bir çocuk ile kasabanın yeni rahibi arasında gizli bir takıntıyı temel alan derin bir bağ etrafında oluşur.
Puslu Kıtalar Atlası- İlban Ertem
Spor sonrası kahve eşliğinde bir soluklanma arasında eşlik edecek güzel bir yapıt. İhsan Oktay Anar'ın Türk edebiyatının modern klasiği haline gelen "Puslu Kıtalar Atlası" İlban Ertem'in çizimleriyle çizgi roman oldu. Meraklısına !
Konstantiniyye Oteli-Zülfü Livaneli
Piknikte ya da tatilde şezlongda uzanmış güneşin ve denizin tadını çıkarırken , odana dinlenmeye çıktığında okuyabileceğin bir kitap; Zülfü Livaneli'den İstanbul'un derinlikleriyle, insanların hikayelerini kesiştiren bir roman.
Yaz boyu kombinlerinin yanı sıra sana eşlik edecek, çay bahçesinde, tatilde, plajda çantanda mutlaka olması gereken birbirinden güzel kitap önerileri DeFacto Blog'da. Göz atmaya ne dersin?

En son yazılar