Şehrin Yenileri: Kovboylar Sokakta

27.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şehrin birbirine benzeyen stillerinden sıkıldıysanız, biraz kır havasına ne dersiniz? Özgür, rahat, umursamaz ve neşeli kovboy tarzı, western filmlerinden ilham alan stiller ile şimdi şehir sokaklarında at koşturmaya hazırlanıyor! Birkaç küçük basic parça ile sizde bu rüzgâra kendinizi bırakın! Büyük şapkalar, kovboy çizmeleri ve şallar…


Birde vazgeçilmez püsküller işte şimdi hazırsınız! Şehrin en hızlısı olmak için skinny pantolon kombinlerinizi bu üçlü ile tamamlayabilir ya da uzun eteklerinizi püsküllü çanta modelleri ve pançolar ile kullanabilirsiniz. Daha sade olsun diyenler içinse trend; boyna bağlanan renkli şallardan yana… Son olarak renk skalanızı da mürdüm ve kahve tonlarına kaydırdıysanız siz bu trendi çözdünüz demektir!


Şehrin yalnız kovboyları ise atlarını gün batımına sürerken kasabanın ve kovboyların stilini de geride bırakıyorlar. Şehrin sofistike dünyasından esinlenen beyler, hanımların kovboy trendinin aksine uzun hırkalar, renkli atkılar ve gömlekler ile çok elegan! Ancak yeşillerin, lacivertlerin ve bordoların eşlik ettiği beyler, kasabanın kareli gömleklerinden de vazgeçmiyorlar. Günlük kareli gömleklerini spor papyon modelleri ile hareketlendiren beylerin son imzası ise natürel renklerle buluşan kol saatleri ile oluyor. Bu şehirde yabancıları sevmeyenlerin karşısında Akdeniz’in en sıcağı DeFacto Dolabı duruyor! Tüm kuralları yıkmaya hazır olanlara, yeni kural koyuculara ve şehrin yenilerine en yeni koleksiyonlar DeFacto’da!

En son yazılar