Sezon Trendi: Turuncu

23.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda haftalarında Tom Ford ve Calvin Klein gibi ünlü isimlerin podyumlarında ve moda ikonlarının sokak stillerinde sıkça gördüğümüz turuncu 2018’e hızlı bir giriş yaptı! Sokak stillerine hükmetmeye başlayan turuncu şimdiden milenyum pembesinin en büyük rakiplerinden birisi olmaya aday. Kış aylarında genellikle daha sakil renkleri tercih ediyor olsak da, mont, çanta ve ayakkabı gibi parçalarda turuncuyu kullanmaya başlayabiliriz. İşte sezonun en trend turuncu parçalarına DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Turuncu Ofis Stili
Ofis kombinlerinde genellikle siyah, gri ve kahve tonları tercih edilir. Aslında canlı renkler ile de ciddi kombinler yapılabilir. Önemli olan doğru parçaların bir arada kullanılabilmesi. Mesela DeFacto boğazlı triko kazak ile düz kumaş pantolonlar yerine daha ciddi bir görünüme sahip olan çizgili pantolonları tercih edebilirsin. Ofis günleri için bu canlı kombinini güzel bir stiletto ve şık bir saat ile tamamlayabilirsin.

Turuncunun En Sıcak Hali
Turuncu, sarı ve pembe gibi canlı renkler bazen göz korkutucu olabilir. Böyle zamanlarda tamamen canlı renklerden oluşan bir parça yerine desenli parçaları tercih ederek yumuşak bir geçiş yapabilirsin. Renkli pötikareler, baskılar ve çizgiler bu geçiş için en ideal desenler olabilir. Biz turuncu renkten gözü korkanlar için DeFacto trend kazağı seçtik. Trend kazağı denim pantolon ve şişme montlar ile kombinle, sokak stilini bir üst seviyeye taşı!

Trend Şıklık
Modayı yakından takip etmeyi seviyor musun? O halde farklı sezon trendlerini bir arada kullanmaya ne dersin? Turuncu trendini sezonun bir diğer trendi olan süet dokular ile birleştirerek stilini konuşturabilirsin. Biz DeFacto kısa etek ile siyah gömleğin uyumunu çok sevdik, sen de beğendin mi?

Turuncu trendini yakalamak ve bu canlı rengi kombinlerine dahil etmek için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, bir tık uzağında. Hadi keşfetsene!

En son yazılar