Hoşgeldin Bahar!

28.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bu yazıyı okuduktan sonra dışarı çık, derin bir nefes al ve kocaman gülümse: çünkü bahar geldi! Havaların hafif hafif ısındığı, günlerin uzadığı, bazen bir ceketin bile yettiği bazen biraz kalınca bir montun gerektiği deli dolu, taptaze bahar başladı!

Şimdi gerçekleştirmek istediğin, hayalini kurduğun ne varsa yapmaya başla! Baharın enerjisi içine dolsun. Doğanın yeniden doğuşu cıvıldayan kuşlar açan çiçekler sana ilham versin! Biz de içimizdeki enerjiyi bahardan alıyoruz ve sana ihtiyacın olan en şık parçaları sunuyoruz. Baharın tüm tonlarını kullandık soft pastel t-shirtlerden deniz mavisi denim pantolonlara, çiçek desenli bluzlardan dantelli elbiselere aradığın her parça DeFacto şıklığı ve kalitesiyle bu bahar da yanında olacak.

Kesinlikle Yanında Olmalı!

Dediğimiz parçaları da sizin için seçtik. Ne zaman soğuyacağı henüz belirli olmayan bu havalarda rahat bir şişme mont ve trend bomber ceketler kurtarıcınız olacak.


Baharla DeFacto rafları da yenilendi. Sen hayatına renk kat, dilediklerini bu bahar gerçekleştirmeye başla. Biz senin şıklığını her zaman tamamlayacağız! :)

En son yazılar