Şimdi Denim Zamanı

28.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

1900’lü yıllarda sokaktaki baskın tavrından sonra podyumlarda kabul gören denim kumaş bu sezon da ön planda. 2018 yılında da denim kumaşlar gücünden hiçbir şey kaybetmiyorlar. Sokak stilinin vazgeçilmezi denim Tibi, Tom Ford ve Fendi gibi ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında birbirinden farklı stiller ile göz doldurdu. Sen de denim trendini yakalamak için sezonun en trend denim stillerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Denim ile Western Rüzgarları
Eski kovboy filmlerinde boyunlarında üçgen fularlar ile gezen kadınları hatırlıyor musun? Eğer oldun olası onlara karşı bir hayranlığın varsa bu sene stiline onlardan parçalar eklemen için en iyi zamanlardan birisi. Denim’in her türlü stil ile kullanıldığını moda haftalarında yakından gördük. İstersen sen de gardırobuna western havasını DeFacto denim yelek ve süet kemer ikilisi ile taşıyabilirsin.

Denimde Siyahın Gücü
Denim deyince akıllara ilk gelen şey mavi ve mavinin tonları değil mi? Ama aslında siyah denimler de en az klasik mavi kadar güçlü bir yere sahip. Özellikle denim parçalarda baskı ve işleme trendi yükselişe geçtiğinden beri siyah kot ceketleri sıkça görüyoruz. DeFacto aksesuar detaylı denim gömlek ile sen de bu trendi yakından takip edebilirsin. Sırt çantanı da kaptın mı sokakları keşfetmeye hazırsın!

Eskilere Tatlı Bir Dönüş; Denim Etekler
90’lı yılların ve 2000’lerin ilk yıllarının en çok tercih edilen denim formu etekler 2018’de muhteşem bir dönüş yapıyor. Her stil ve her boyda denim eteklere hazır mısın? Sokak stilinin yeni vazgeçilmezi denim etek trendini DeFacto denim etek ile yakala! Kombinini tamamlamak için modern bir saat ve spor ayakkabılardan yardım alabilirsin.

Bu yıl deneye yanıla hepimiz denim ustası olacağız, kaçış yok! Peki sen en çok hangi stili sevdin? Western filmlerinin esintisini taşıyan denim yelekleri mi, denimin siyahla olan uyumunu mu? Seçimin ne olursa olsun, yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar