Trend Alarmı: Kamuflaj

28.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Belli aralıklarla moda dünyasında bir parlayıp bir sönen kamuflaj desenine yani 2018’in en önemli trendlerinden birine beraber göz atmaya ne dersin? Özellikle 2000’li yılların başlarında çokça tercih edilen kamuflaj deseni bu sene hızlı bir dönüş yaptı. Aksesuardan giyime kadın, erkek hatta çocuk modasında sıkça karşılaşacağımız kamuflaj desenini nasıl kullanmalı? Eğer bu soru aklını karıştırıyorsa merak etme, DeFacto koleksiyonundan en cool parçalarla senin için birbirinden güzel kamuflaj kombinleri hazırladık.

2018 yılının en trend deseni ile sokak stilini baştan yaratmaya ne dersin? Günlük stilinde klasik parkalar yerine kamuflaj desenli parkaları tercih ederek trendlere uygun bir görünüm yakalayabilirsin. Sokak stiline podyumdan fırlamış bir hava katmak istersen rozet ve yama detaylarından yardım alabilirsin. Kombinini sırt çantası ve yırtık denim pantolonlar ile tamamlayabilirsin.

Stilini nasıl tanımlarsın? Genellikle şık ve sade parçaları mı kullanırsın? Yoksa tercihin rahat ve havalı tasarımlardan yana mı olur? Eğer sportif şık bir stilin varsa kamuflaj desenli yelekler senin için mükemmel bir seçenek! Toprak tonlarında kazak ve sweatshirtler ile beraber kullanabileceğin DeFacto kamuflaj desenli yeleğin ile çabasız şıklığı baştan yaz. Gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Sokak stiline 2018 trendlerini kamuflaj deseni ile yansıtmak için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, sezon trendlerine uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar