Bahar Yağmuruna Teslim Olmayın

28.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Aniden bastırıveren yağmurlar bir anda kaybolan güneş derken ufak ufak üşüdüğümüz Mart ayını epey soğuk bir şekilde bitiriyoruz. Baharın bu tatlı sürprizlerine her an hazırlıklı olmak gerek. Güneşin tüm egemenliğini ilanına henüz varken sokak stilini en iyi şekilde yansıtabilecein cool baharlık mont modelleri de DeFacto vitrinlerinde yerini aldı.Bir Başkadır Kapitone Sevgisi

Hem kadınların hem erkeklerin spor görünümleri için vazgeçilmez mont modelleri içinde kapitone montlar vardır. Zamanlı sportif kimliklerinin yanı sıra cool ve şık kesimli şişme montları da görür olduk. Sokak stilinizde en rahat kombinlerinizden tutun en şık kombinlerinize kadar her kıyafetinizin tamamlayıcısı olacak trend kapitone montları deneyebilirsiniz.
Sezonun Yıldızı: Bomber Montlar

Bomber ceketler tüm kalplerin yıldızı oldu. Kadın ve erkek dolaplarının sezonda muhakkak olmalı dediğimiz parçaları arasında ilk sıralarda yer alan bomber ceket modelleri desenleri ve yaka detaylarıyla göz kamaştırıyor. 2017 ilkbahar yaz ceket trendine ayak uydurmanın yolu kadınlar için rengarenk çiçek desenli bomber ceketler ve erkekler için ise kolej yaka bomber mont modelleri.Siyah Ayrılmaz Parçam Diyenlere Müjde!

Koyu renkler yılın her anı favoriniz ise, özellikle siyahtan vazgeçemiyorsanız sizin için en şık mont modelleri de DeFacto’da. Suni kürk yakalı panço modeliyle kadınlar sokak stillerinde güçlü bir yer edinecekler. Ayrıca bu parçayı şık akşam yemeklerinde de kullanabilirler. Erkekler için çok cepli dik yakalı siyah baharlık montlar da bizim seçimimiz.Bahar havalarının sürprizlerine hazır olmak için en cool mont modellerini DeFacto online mağazadan keşfe çıkın!

En son yazılar