En Beğenilen 6 Gömlek Stili

28.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Jean pantolon, klasik kesim bir pantolon hatta şortlarla kombinlenebilen, seni her zaman stil sahibi ve havalı gösterecek parçayı sana sorsak cevabın ne olurdu? Bizim cevabımız hazır; bahsettiğimiz parça tabi ki “gömlek”. Ofis ortamında, günlük hayatında, tatilde her zaman tercih edebileceğin kurtarıcı bir parça. Biz de senin için gömlek modasındaki son trendlerini ve DeFacto’nun gömlek stillerini mercek altına aldık ,en beğendiğimiz 6 gömlek stilini seninle paylaştık. İncelesene!Hem Klasik Hem Şık: Basic Gömlekler
Ofis stilinde klasik giyinme gibi bir mecburiyetin varsa, eminiz ki basic gömlekleri biraz fazla tercih ediyorsun. Basic gömlekler her renkle, her parçayla kolayca uyum sağlıyor, hareketli parçalarla daha kolay kombinlenebiliyor.

Sokakları Stilinle Renklendir!
Sıcacık yaz günlerinde sokaklara biraz renk katmaya ne dersin? Sıradan ve sıkıcı kombinler yapmak yerine, renkli ve hareketli parçalarla kombin yapmayı eğlenceli bir hale getirebilir, bunu sokaklara da yansıtabilirsin.Denesene!

Tatil Esintili Cool Kombinler
İster tatilde ister şehirde tatil ruhunu taşıyan ve yansıtan kombinlerle gününe neşe kat. Kolsuz, belden bağlı gömlek -şort kombini ile hawai model gömlek- şort kombini tam yazın ruhuna uygun. Sen de girdiğin ortamda tatil havası estirmek istiyorsan tam senlik!

Yaz boyu ofiste, tatilde, şehirde gömlek giymeyi seviyor ve trendleri takiip ediyorsan, ilham alacağın kombin önerileri ve birbirinden şık modeller DeFacto’da. Gelsene!

En son yazılar