En Sevilen Plaj Trendleri

29.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Karpuz kabuğu denize düştü! Plaj sezonunun açılması ile beraber hepimizin aklını tek bir soru meşgul ediyor. Denize giderken ne giysem? 2018 ilkbahar yaz sezonu plaj giyiminde son trendler neler beraber incelemek ister misin? Rengarenk tasarımlar ve eğlenceli desenler ile 2018 ilkbahar yaz sezonunda plajlar rengarenk olacak. Meyve ve çiçek desenleri ile bezenen plaj giyimi koleksiyonlarının gözde parçalarına DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Plajın Kraliçesi
Son senelerde her stilin ve koleksiyonun gözde trendlerinden birisi slogan baskıları. Sloganlı tişörtler ve ceketlerden sonra yazı baskısı trendleri plajlara da taştı. Denize giderken tavrını baskılı mayolar ile yansıtmak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto baskılı mayo tam sana göre! Plajın kraliçesinin stilini tamamlaması için ihtiyacın olan tek şey DeFacto baskılı simli terlik ve güneş gözlükleri gibi şık aksesuarlar.

Ananas Aşkına
Tropikal desenler 2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerinden. Flamingolar, palmiye yaprakları ve ananaslar... Birbirinden eğlenceli desenler ile bezenen 2018 ilkbahar yaz koleksiyonları renkli stile sahip kadınlar için adeta bir cennet! Sen de yüksek enerjili tasarımları seviyorsan DeFacto ananas desenli üçgen bikini üstü ve bikini altı tam sana göre!

Geometrik Desenler ile Trend Plaj Kombinleri
Bazılarımız renkli parçaları kullanırken çekinirken bazılarımız renksiz bir gardırop düşünemez bile. Eğer sen renklerle barışık olanlardansan bir müjdemiz var, 2018 ilkbahar yaz sezonu renkli ve eğlenceli tasarımların sezonu! Bu renkli sezonu plaja taşımak için en doğru tercihlerden birisi DeFacto dekolte detaylı geometrik desenli mayo. Stilini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey DeFacto pembe hasır şapka! br />

2018 ilkbahar yaz sezonunda plajların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar