Okula Dönüş Hazırlıkları Başlasın

16.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Ağustos ayının son günlerine gelmemiz ile beraber yeni eğitim öğretim yılına sayılı günler kaldı. Eylül ayı sadece modayla ilgilenenler için değil öğrenciler için de en yoğun ve heyecanlı dönemlerden. Okula ilk defa gidecek olanların ya da geri dönüp arkadaşları ile kaldığı yerden devam etmek için gün sayanların dört gözle beklediği okul ziline sayılı günler kaldı. Bizleri de okula gidecek miniklerin hazırlıkları ile tatlı bir telaş sardı. Bu sene de okula giderken ihtiyaç duyacağın her şey DeFacto koleksiyonunda hadi, incelesene!

Eski Stil Okul Kombinleri
Okula dönüşün en heyecanlı kısımlarından birisi de yepyeni kıyafetler alabiliyor olmamız. Özellikle okula yeni başlayanların en büyük mutluluklarından birisi olan okul kıyafet alışverişinde klasik pilili etekler ve süveterler hala birçoğumuzun vazgeçilmezi sen de okul stilinde klasik parçalardan vazgeçemeyenlerdensen DeFacto genç erkek düğmeli basic hırka ve trend etek ikilisi tam sana göre!

Doğal Dokular, Sağlıklı Çocuklar
Okul kıyafetlerini seçerken en önemli şeylerden birisi de doğru materyali seçebilmek. Özellikle küçük çocukların bütün gün koşup eğlenirken onları terletmeyecek doğal içerikli kumaşları tercih ettiğinden emin olmamız gerekiyor. DeFacto uzun kollu polo t-shirt gibi pamuklu üstler miniklerin bütün gün eğlenirken rahatça hareket edebilmesini sağlıyor.

Cool Çocuklara Cool Kombinler
Okul kıyafetlerini seçerken hepimiz okulun en havalısı olmak için elimizden geleni yaparız. Bazen en cool kombinler en klasik parçalardan geçer. DeFacto kol katlamalı genç erkek tek cep mavi gömlek ve chino pantolon ikilisi gibi. Sen de havalı bir kombinin anahtarının sade ve klasik parçalardan geçtiğini düşünüyorsan kombinini DeFacto desenli çift gözlü sırt çantasından yana kullanabilirsin.

Yeni okul döneminde çocukların ihtiyacı olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar