İlham: Moda Haftaları Mercek Altında

28.09.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda haftaları tüm hızıyla devam ediyor! New York Moda Haftası'nın cool stilleri, Londra Moda Haftası'nın yeni yıldızları, Milano Moda Haftası'nın ise farklı tasarımları çok konuşuldu!

Dolce Gabbana'dan Gucci'ye, Burberry'den Chanel'e moda dünyasının zirvesindeki isimler ilkbahar yaz 17 kreasyonlarını görücüye çıkarttılar! Sonbaharın soğuk yüzüyle tekrar aramızı iyi tutmaya çalıştığımız şu günlerde, moda şehirlerinde sokaklara çıkıp biraz içimizi ısıtma, sokak stillerinden ilham alma zamanı!

New York'un Cool KadınlarıÇabasız şıklık New York sokaklarının stil kodu! Üstünüze alacağınız oversize bir yağmurluk ya da trençkot, ayağınıza giyeceğiniz bootileriniz ile sokaklar sizi bekler!


Londra'nın Kendinden Emin KadınlarıSiyahın özgüvenini bolca kullanmak için tercihiniz siyah bir kaşe kaban olabilir! Baştan aşağı siyah kombinlerle tartışmasız çok asil görüneceksiniz!

Milano'nun Renkli KadınlarıAkdeniz'in sıcaklığını stillerine de yansıtan Milano kadınların dolaplarında yaz kış renk olmalı! DeFacto çiçek desenli deri ceketle ya da pembe bir mont ile Akdeniz'e ve sıcak yaza gönderme yapma zamanı!

Dünya modasını DeFacto ile yakalama zamanı. Stilin ne olursa olsun, bütçen ne kadar olursa olsun DeFacto koleksiyonları ile moda şehirlerini aldığın ilhamı dolabına uyarlamak çok kolay!

En son yazılar