Sportif Kombin Önerileri

28.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Şık bir kombin yapmak için ağır ve ciddi bir görünüme ve o tarz parçalar seçmeye gerek yok.Hatta spor ve günlük parçalarla daha şık bir çizgi yakalaman bile mümkün.Sonbaharın serin zamanlarını yaşadığımız şu günlerde ne giyeceğinle ilgili kafan karışıyor olabilir ama endişeye mahal yok😊 DeFacto yeni sezon koleksiyonundan seçeceğin parçalarla günlük tempona uygun,konforlu,şık ve cool kombinler yapman çok kolay. İster ofiste,ister sokakta,ister okulda,her an her yerde seni stil sahibi gösterecek parçalarla bu sezon senin sezonun olacak.Gelsene!


Günlük kombinindeya da okula giderken rahatlık ve şıklık her zaman ön plandadır.Ama ikisini bir araya getirmekte biraz zorlanabiliyoruz.Cepli uzun triko hırka,sırt çantası ve çantana ya da hırkana aksesuar olarak ekleyeceğin yamalarla hem cool hem rahat hissedeceksin!


Sonbahar ve kış sezonlarının en sevilen hatta yaz sezonu boyunca özlenen kapşonlu parçalarına kavuştuk.Basic kapşonlu hırka,siyah sırt çantası ve siyah spor ayakkabı kombininle günlük tempona ayak uyduracak,konforu hissedeceksin.
En son yazılar