Stil Sahibi Bebekler DeFacto'da

28.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Günümüz çocukları modaya ve stile oldukça meraklılar.Giyecekleri parçaların anne babasının değil,kendi zevkine uygun olmasını tercih ediyor. Kendilerine göre bir tarz bile yaratıyorlar.Hatta bebekler bile adeta birer stil ikonu olarak dünyaya geliyor desek yeridir. Moda dünyasının önde gelen isimlerinin çocuklarının stil ikonu olmaları da, bu akıma öncülük edip yayılmasını sağlıyor. Artık anne,babalar bebeklerine bir tulum ya da zıbın giydirmek yerine daha çeşitli ve stil sahibi parçalar giydirmeyi tercih ediyorlar.Sen de bebeğinin doğuştan stil sahibi olmasını, moda ikonu ünlü çocuklarını bile gölgede bırakacak kalitede ve güzellikte parçalara sahip olmasını istiyorsan, DeFacto’nun Bebek Koleksiyonuna mutlaka göz atmalısın!


Olmazsa Olmaz:Organik
Bebeklerin hassas ciltlerine uygun üretilmiş, %100 pamuk olması nedeni ile bebeğinize pamuklara sarınmış hissi verecek organik parça seçimlerinizle rahat uykulara dalmasını sağlayabilirsin. Organik hırka ve organik body kombinleriyle bebeğin hem rahat hem çok şık olacak. ve nakış işlemeli kazak modellerini sonbaharda hiç üzerinden çıkarmayacaksın.
Pijama Takımları ve Çıtçıtlı Bodyler
Bebek gardıroplarının olmazsa olmaz parçalarından, hatta demirbaşlarından olan çıtçıtlı bodyler adeta hayat kurtarır nitelikte.Her zaman yanında bulundurman gereken çıtçıtlı body ve alt üst takım yumuşacık dokusuyla bebeğinin cildine uyum sağlar.Her Zaman Konfor
Bebekler için en önemli olan şey,kendilerini güvende ve rahat hissetmeleridir. 3’lü takım ve alt üst takım kombinleri ile bebeğin kendini rahat hissedecek ve heraket kabiliyeti kısıtlanmayacak.Rahatça hareket edip,rahatça uykuya dalabilecek.
Dünyadaki en değerli varlıklarımız,bebeklerimizin rahatlığı ve mutluluğu herşeyden önemli.O’nun içinde kendini rahat ve mutlu hissedeceği,%100 pamuktan üretilmiş,bebeklerin hassas cildine uygun organik parçalar DeFacto’nun Bebek Koleksiyonunda seni bekliyor. Gelsene!

En son yazılar