Sezonun Gözdeleri: Flannel Gömlekler

29.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2017-18 Sonahar/Kış moda haftalarında sadece podyumlar değil sokaklar da ekose deseni ile dolup taştı. Eskinin oduncu gömleği şimdi flannel gömlek olarak sezonu ele geçirdi. Rahat ve şık olarak zihnimize kodlanan flannel gömlekler artık her stile uyarlanabiliyor. Bunun en güzel örneklerini yine moda haftalarında tercihini flannel gömleklerden yana kullanan fenomenlerde gördük. DeFacto koleksiyonunun en güzel flannel gömleklerini senin için derledik. Hadi keşfetsene!

Klasik flannel gömlekleri kot pantolonlar ile kombinlemekten sıkıldın mı? O zaman sezonun trend kumaşı kadifeye bir şans vermeye ne dersin? Farklı dokuları bir araya getirerek stilini yansıtabilirsin. Rahat ve şık stilini şehir temposunun vazgeçilmezi sırt çantaları ile tamamlayabilirsin!

Basic parçalarla ile çabasız şıklığı baştan yaz! Flannel gömleğini kot pantolonun ve spor ayakkabılarınla kombinleyebilirsin. Aksesuarlar her kombinin vazgeçilmezi, sen de kombinini dijiyal saatle tamamla, stilin konuşulsun!

Flannel gömleklerle tercihin ne yönde olursa olsun her stile uygun onlarca ürün ile DeFacto koleksiyonu yanında! Keşfetsene!

En son yazılar