Burçlara Özel Stil Önerileri

01.11.2013 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kişiliğimiz ve ruh halimizin giyim kuşamımıza yön verdiği çok aşikar! Tercih ettiğimiz renkler, “ bu tam benim tarzıma uygun…” diye kurduğumuz cümleler nasıl birisi olduğumuz hakkında güçlü ipuçları veriyor. Durum böyle olunca bizde burçların gizemli sayfalarını sizin için araladık! 24 Ekim - 22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep Burçları, bu yazımız size özel! 24 ekimle birlikte en gizemli kadın ve erkeklerin ait olduğu burcun, akrep burcunun döneminin başladı. Akrep kadını ve erkeği nasıl mı olur?

Arzularının yoğunluğu ve hayatla kurdukları tutkulu bağlarla tanınan akrep insanlarının çekim gücü yüksektir ve etkileyici tavırlarına karşı koymak zordur.
Başta farketmeden geçilemeyecek kadar derin bakışlarıyla diğer burçları etkileseler de hayatın her alanındaki büyük ve dizginlenemez tutkuları vardır.

Mistik yönü kuvvetli, istediklerinde duygularını gizleyebilen akrepler aynı zamanda çok duygusal, sevdiği insanları sahiplenen bir karakteri vardır.
Peki akrep insanı ne giyer? Kışla birlikte koyulaşan renk tonları tam akreplere göre! Siyahın gücü akrep tutkusunu, Elbise için tıklayın; Gömlek için tıklayın; Mor, lacivert tonları ise akrep mistizimini dolaplara taşımaya hazır! Kadın ceket için tıklayın; Erkek kazak için tıklayın; Giydikçe daha çok giyilesi gelen füme akrep etkileyiciliğini, Kadın kazak için tıklayın; Erkek kazak için tıklayın; İddialı desenleri pek tercih etmeyen akrepler için daha net kesimleri ve desen yerine renk geçişlerinin hakim olduğu kombinleri daha çok sevebilir. Gündüz gece hiç fark etmez koyu tonları giymekten büyük keyif alan akrepler için kumaşın kalitesi ve doğallığa yakınlığı önemlidir. Makyajda ise buğulu bakışlardan vazgeçmeyen akrep kadını, füme tonlarındaki göz makyajıyla hem gizemini hem de çekiliciğini ön plana çıkartabiir. DeFacto’nun 2013 sonbahar kış koleksiyonun’da akrep kadını ve erkeği için ne var derseniz, sizin için seçtiğimiz DeFacto ürünlerine hemen GÖZ ATIN, tarzınız da burcunuzu ve sizi yansıtsın!

En son yazılar