3 Adımda Nakış Trendi

30.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Geçtiğimiz sezonlarda ilk başta tül kumaşlarda ve elbiselerde gördüğümüz işleme ve nakış detayları artık denim ve deri ceketlerde, ayakkabı ve çantalarda kısacası hemen hemen her parçada sıklıkla kullanılıyor. Reem Acra, Gucci, Marchesa gibi pek çok ünlü marka ve tasarımcının koleksiyonlarında yer verdiği nakış detayları başarılı bir sokak stili için en önemli detaylardan birisi. Siyah, gri ve pastel tonlar ile mükemmel bir uyum yakalayan nakış trendleri gözü yormadan cool bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Sen de bu trendi bordo ve kırmızı rujlarla, diz boyu çizmeler ile kış sezonuna uygun bir hale getirebilirsin. Nakış trendini yakalaman için hazırladığımız kombinlere DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Nakış Trendi ile Sokak Stili
Sokak stilinde sıkça tercih edilen nakış detayını gardırobuna katarak sezon trendlerini yakalayabilirsin. Soğuk günlerde içini ısıtacak kazaklara çok yakışan nakış ve işleme detaylarını farklı trendler ile beraber de kullanabilirsin. Mesela DeFacto işleme detaylı kazak ile inci detaylı spor denim eteği bir arada kullanarak sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin. Bu trend parçaları botlar ve deri ceketlerin ile tamamlayabilirsin.

Maskulen Parkalara Feminen Bir Dokunuş
Parkalar, moda dünyasının en klasik parçalarından birisidir. Çıktığı günden bu yana maskulen stil ile eşleştirilen parkalar artık çok daha farklı bir havaya sahip. Nakış ve işleme detayları ile zenginleştirilen son moda parkalar feminen bir duruşa sahip. Günlük stilinde son moda trendleri takip etmeyi seviyorsan, DeFacto payet detaylı mont senin için doğru tercih!

Kış Akşamlarında Nakış Zerafeti
Davetlerde genellikle tercihimiz elbiselerden yana olur. Sen de davetlerde ve özel günlerinde elbiseyi tercih edenlerden misin? O halde sıradaki kombin önerimiz tam sana göre! DeFacto işlemeli elbise ile diz üstü kadife çizmelerini kombinle, sezon trendlerini yakala, gittiğin davetlerde stilinle parla!

Sezonun gözde detaylarından nakış trendini yakalamak için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağunda DeFacto koleksiyonunda. Hadi bizimle nakış trendini keşfetsene!


En son yazılar