Battaniye Atkıları Nasıl Kullanırız?

30.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Son yılların en trend aksesuarlarından birisi, kışın soğuk günlerinde evimizin sıcağını ve komforunu yanımızda taşımamızı sağlayan battaniye atkılar. Sağladıkları rahatlığın yanı sıra doğru seçimlerle sokak stilimizi bir sonraki seviyeye taşıyabilecek olan battaniye atkılar büyüklüklerinden dolayı biraz kafaları karıştırabilir. Kış aylarında her gardırobun dostu olan bu kullanışlı parçaları nasıl kullanabileceğine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?
Klasik Atkı Dolama Modeli
Battaniye atkılar ile bir çok farklı model uygulamak mümkün. Mesela üçgen halinde katlayarak kovboy stilinde takabilirsin ya da denizci düğümü atarak daha modern bir modeli deneyebilirsin. Onlarca model arasında şüphesiz en çok tercih edileni klasik atkı dolama modeli. Eğer sen de kombinlerinde battaniye şallarını bu şekilde kullanmayı tercih ediyorsan, boynunun rahat etmesi için daha yumuşak ve hafif seçenekleri tercih edebilirsin. Biz klasik atkı dolama modeli için yumuşacık DeFacto ekoseli atkıyı seçtik.

Kemerlerle Çabasız Şıklık
Klasik kombinlerine biraz renk ve hareket katmak ister misin? Battaniye atkı ve pançolarını ince elbiselerin veya kabanlarının üzerine atarak kullanmaya ne dersin? Omuzlarına atacağın battaniye atkını ya da pançonu zarif bir kemer yardımı ile belinde birleştirebilrsin. DeFacto beli bağcık detaylı elbisenin üzerine battaniye atkını atıp ince kemerler ile bütünle, sokak stilin ile göz doldur!

Omuzlarına Bırak
Renkli tasarımlara sahip battaniye atkıları kullanacağın zaman bırak kombinin yıldızı o olsun. Paltonun üzerinden omuzlarına salacağın battaniye atkın ile kombinlerine renk katmaya ne dersin? Biz bu kombin için DeFacto ekoseli atkı ile triko hırkayı seçtik. Sen de beğendin mi?

Bütün kış içini ısıtacak battaniye atkı kombinlerin için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar