Sezonun Gözde İkilisi; Kazak ve Pantolon

30.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Soğuk kış aylarının vazgeçilmez parçaları kazak ve pantolon ikilisi ile stilini keşfetmeye ne dersin? Klasik balıkçı yakalar, baklava desenleri ya da rengarenk desen ve işlemeler. Sezonun gözdesi kadife mi eskimeyen klasik denim mi? Senin tercihin hangisi? Kış günlerinde hepimizin gardırobunun gözdesi olan kazak ve pantolon çiftini DeFacto koleksiyonu ile keşfetmeye ne dersin?

Sezonun Trend Rengi Turuncu ile Gardırobuna Renk Kat
2018 yılına en hızlı girişi yapan renklerden birisi turuncu oldu. Bu sene her yerde karşılaşacağımız turuncu kış kombinlerine ihtiyacı olan enerjiyi katmana yardımcı olacak. Turuncunun en güzel tonu ile bezenmiş DeFacto balıkçı yaka triko kazak ile mavi ve tonlarını kullanarak sokak stilinde uyumu yakalayabilirsin.

Kadife ve Trikonun Eşsiz Uyumu ile Trendleri Yakala
Geçtiğim senenin en çok konuşulan trendi kadife olmuştu. Her parçada ve her stilde karşımıza çıkan kadife trendi 2018 yılında da gücünden bir şey kaybetmiyor. Kış aylarında hazırlayacağın kazak kombinlerinde trendleri yakalamak istersen tercihini kadife pantolonlardan ve kadife eşofman altlarından yana kullanabilirsin. DeFacto degaje yaka kazak ve şeritli kadife eşofman altını beraber kullan, sezon trendlerini on ikiden vur!

Asla Eskimeyen Bir Klasik Balıkçı Yaka Kazak
Balıkçı yaka kazaklar erkek stilinin yıllardır eskimeyen klasik parçalarının başında geliyor. Saç örgüsü ve düz örgü gibi klasik örgü modellerinde tercih edebileceğiniz gibi daha modern bir kombin için jakar desenli balıkçı yaka kazakları da tercih edebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir tercih yapmak isterseniz DeFacto jakar desenli balıkçı yaka kazakla kahverengi chino pantolonunuzu beraber kombinleyebilirsiniz.

Renkli Bir Stilin Anahtarı: Kış Desenli Kazaklar
Kış aylarında hepimizin içini ısıtan kış desenli kazaklar eğlenceli bir stile sahip olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Eğer sen de eğlenceli parçaları tercih ediyorsanız DeFacto jakarlı kazak tam size göre! Hafta sonu kombinlerinizde kullanabileceğiniz kış desenli kazaklarınızı denim pantolonlar ve parkalar ile tamamlayabilirsiniz!

Kış aylarında şıklığından ödün vermeden sıcak kalmanı sağlayan kazak ve pantolon kombinlerin için ihtiyacın olan her şey yüzlerce ürün seçeneği DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar