Sokak Stilinde Siyah ve Grinin Gücü

30.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Günlük stilin ve sokak modasının en çok tercih edilen renkleri siyah ve gri ile stilini yansıtabilirsin. Bu iki rengin sezon trendleri ile harmanlayarak sokak stilin bir sonraki seviyeye çıkartabilirsin. Payetlar, armalar ve çizgiler gibi trend detaylar ile harmanlanan siyah ve gri parçalar ile sokak stilinde tarzını konuşturabilirsin. Siyah ve grinin hükmettiği sokak modası için DeFacto koleksiyonu ile stilini tamamla!

Siyah beyaz çizgiler bu sezon çok moda. Özellikle havuç pantolon ve ceketlerde sıkça karşılaştığımız bu klasiği spor kombinlerinde de tercih edebilirsin. Siyah beyaz çizgili spor ceketlerinle sezonun trend parçalarıdan olan şeritli eşofman altlarını kullanarak çizgilerle bir illüzyon yaratabilirsin. Sırt çantası ve spor ayakkabılar ile tamamlayacağın kombinini bere ve atkılar ile zenginleştirebilirsin.

Erkek kombinlerinde spor stilin en sevilen parçalarından birisi triko ceketler. Sen de spor ve şık stilini trikoya ne çok yakışan renkle, gri ile tamamlayabilirsin. Triko ceketlerini daha klasik bir stil için chino pantolonlarla tamamlayabilirsin. Eğer daha spor bir kombin yapmak istiyorsan denim pantolonlar ve eşofman altlarını tercih edebilirsin.

Sokak stilinde siyah ve gri tonları ile tarzını belli etmek için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar