En Şık Davetlere Hazır Mısın?

25.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Davetiyeler gelmeye başladı mı? Yazın yaklaşmasıyla en şık davetler, düğünler ve en özel geceler de artıyor. En yakın arkadaşının nişanı mı var? Ya da çok sevdiğin kuzeninin düğünü mü yaklaştı? Seçimini siyahtan yana yapacak olanlar için harika haberlerimiz var! Yaz modasının vazgeçilmez parçalarıyla şık kombinler yapmak DeFacto’da hem kadınlar hem erkekler için oldukça keyifli!Klasik seçimlerden hoşlanıyorsan ve siyahtan vazgeçemiyorsan sana mükemmel bir haberimiz var. Sezon trendi dantel detaylı siyah elbiseyle harika bir görünüm yakalayabilirsin. Elbiseni trend parlak gümüş topuklu ayakkabılar ve taşlı küpe setiyle tamamlamalısın.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Klasik ceket şıklığını yaz modasına uygun siyah keten ceketle yakalamaya ne dersin? Gri pantolonlarla kombinlediğinde trend bir görünüme kavuşacaksın. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan saatle şıklığını bir seviye daha üste taşıyıp hoş bir parfümle tamamlayabilirsin.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

DeFacto Blog'da hangi davete, hangi yemeğe, hangi stile göre kombin önerileri senin için yerlerini almaya devam ediyor. Mükemmel kombinlere imza atmak ve stilini yansıtmak için takipte kal!

En son yazılar