İçinizi Isıtacak Kış Kombinleri

30.10.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış kendini göstermeye giderek başladı. Hepimiz yavaş yavaş battaniyeler, kahveler ve bol yağmurlu günler ile haşır neşir olmanın eşiğindeyiz. Yazın cıvıltısından sonra kış yağmurlarına biraz enerji katmak için editörlerimiz durmadı ve sezonun en sevimli, en iddialı parçaları ile bizler için birer kış kombini yarattı. Genç işi, enerji küpü bu kombinlere bayılacaksınız!30102014-blog-içerikHer zaman ki gibi hanımlar önce diyoruz ve onlar için sezonun renklerini açıklayarak işe başlıyoruz: krem, kahverengi ve gri! Nesi enerjik şimdi bu renklerin diyenleri duyar gibiyiz. Ancak moda haftaları da, sezonun sokak trendleri de pastel renklerin sıcaklığına çoktan kapıldı bile. Açıktan koyuya uzanan geniş bir renk kartelasına sahip olan pastel tonların en iyi tamamlayıcısı ise bu sezon parkalar! Yeniden yorumlanan ve modacıların elinde yeniden hayata dönen parkalar, bu sezon sokaklarda bol bol göreceğimiz parçalardan birisi… Tarzı itibariyle biraz sert mizaçlı olan bu parçayı yumuşatacak olan ise romantik bereler oluyor!
Beylere gelince, onlar için bu sezonun rengi daha çok mavilerden yana. 90’lardan bir gençlik filminden filmlerinden fırlayıp yeniden sokaklara dönen “takım kaptanı” spor montları, bu renk ile birleştiğinde trendleri yerle bir etti dersek yanlış olmaz. Bu rengin etkisine sizde girmeye hazırsanız, montunuzu lacivert tonlarındaki saat modelleri ve kışlık botlar ile tamamlamayı deneyebilirsiniz. Özellikle spor kombinler için vazgeçilmeziniz olacak bu renk ile beylerin rafine zevklerinin daha da öne çıkacağı garanti…
Sezonun trendlerini rahatlıkla birleştirenler için DeFacto dolabı yenilendi! Kışın soğuk etkisiniz hissetmeyeceğiniz tüm modeller için siz daha DeFacto’ya bakamadınız mı?

En son yazılar