Erkekler İçin Aksesuar Kullanım Rehberi

30.12.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sizce bir erkeğin favori aksesuarı nedir? Şık saatler, cool bileklikler belki de maksimal trendin etkisiyle her ikisi! Kadınların da oldukça sevdiği erkek bileklik modası casual giyimden, smart giyime kadar geniş bir yelpazede her erkeğin en sevdiği aksesuar modasına dönüştü. 2017’de erkek aksesuar modasında yeni bir trend oluşuyor bileklik ve saat ikilisi! Bir dönem akıllı telefonların rafa kaldırdığı saatler bu yıl tekrar favorilerden olacak. Gelin bileklik saat ikililerine göz atalım.
erkek aksesuar önerileri

Cool Dokunuş

Siyahları sevenler buraya! Baştanaşağı siyahlara bürünen erkeklerin cool duruşuna bileklik saat trendi çok yakışacak! Siyah deri kayışlı saatinizi sezonun trend rengi bordolu ve siyahlı bilekliklerle kombinleyebilirsiniz. Renkli bilekliklerin seçiminde tamamen özgür olun o an ruhunuzdan ne geçiyorsa o olsun! Ya da tamamen siyah bileklikler de kullanabilirsiniz seçim sizin!

erkek saat önerisi
erkek bileklik tavsiyesi

Smart Casual Aksesuar Mı?

Ofis stiline hareket getirmek isteyen erkekler için harika fikirlerimiz var! Lacivert pantolonunuzu taba ayakkabılarla kombinleyin ve hazır olun! Taba renk deri kayışlı saat ve kahve renkli bileklikler stilinizi konuşturacak!

Doğala Dönüş

Doğal taşların ruhunuzda yarattığı pozitif etkilere inanın! Haki renk kayışlı ve modern tasarımlı saatinizi yeşil doğal taşlı tek bir siyah deri bileklikle kombinleyin. Sade ve cool görünümü elde edeceksiniz! Bu bileklik saat kombinini ister casual giyimin bir parçası ister ofis stilinizde ister şık bir yemekte kullanabilirsiniz.
kombinlik erkek saat
erkek doğal taş bileklik tavsiyesi

Sezon trendi erkek saatleri sezonun favori renkli bileklikleriyle DeFacto mağazalarında sizi bekliyor! Kombininize en uygun aksesuarlar için DeFacto’yu ziyaret etmeyi unutmayın!

En son yazılar