Sezon Trendleri ile Yenilenmiş Ofis Stili

31.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yazın gelmesi ile beraber hepimiz hafif ve nefes alan parçaları tercih ediyoruz. Özellikle günümüzün büyük bir kısmının geçtiği ofislerde kalın kumaş pantolonlar ve blazer ceketler için mevsime uygun alternatifler aramaya başladık. Sen de sıcak yaz günlerinde ofiste ne giysem diye düşünüyor musun? Endişelenme! DeFacto koleksiyonu ile sana maksimum rahatlık ve maksimum konfora sahip ofis kombinleri hazırladık! Hadi, 2018 ilkbahar yaz trendleri ile ofis şıklığını bir üst seviyeye çıkartmaya ne dersin?

Ofis sitilinde gerçek şıklığı yakalamak için farklı renkler ve dokularla oyna. Keten pantolonların sert duruşunu şifon gibi dökümlü kumaşlar ile yumuşat. Deri çantalarını şık süet ayakkabılar ile kombinle. Sezonun sevilen zıt renklerini bir arada kullan. DeFacto volan detaylı yeşil bluzu beyaz keten pantolonlar ile kombinler, şıklığın ile ofiste parılda!

Ofis stilin için fazla vakit ayırmak istemiyor musun? On dakikada giyip çıkabileceğin rahat ve şık parçalar birinci önceliğin mi? O halde ofis dolabında gri ve tonlarına yer açmalısın. Her renk ve stil ile uyum sağlayan nötr renk tonları ofis kombinlerini hazırlarken zamandan tasarruf etmeni sağlayacak!

2018 ilkbahar yaz sezon trendlerine uygun ofis stilini yakalaman için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda, bir tık uzağında. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar