Instagram'ın En Popüler Trendleri

31.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sosyal medya kullanımının her geçen gün yaygınlaşması ile beraber hayatlarımız üzerindeki etkisi de gittikçe artıyor. Instagram artık sadece bir eğlence aracı değil aynı zamanda trendleri belirleyen bir platform. Biz de global olarak milyonlara erişim sağladığımız Instagram’da en çok takip edilen moda hesaplarında ön plana çıkan üç trendi senin için derledik. Hazırsan 2018 ilkbahar yaz sezonunun en popüler Instagram trendlerini DeFacto koleksiyonu ile keşfedelim mi?

Fırfır Aşkına
2018 ilkbahar yaz sezonunda en büyük yükselişi yaşayan detaylardan birisi de fırfırlar oldu. Sadece giyimde değil, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda da karşımıza çıkan fırfır detayları sokak modasını ele geçirdi. Özellikle bluzlarda sıkça tercih edilen fırfır ve büzgü detayları Instagram’da en sık karşımıza çıkan detaylar arasında yer alıyor. Sen de günlük stilinde 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini tam on ikiden vurmak istersen tercihini DeFacto omuz dekolteli fırfır detaylı kareli bluzdan yana kullanabilirsin!

Sokak Stilinin Favorisi: Belden Bağlamalı Bluzlar
Tıpkı tarih gibi moda da tekerrürden ibarettir. 90’lı yılların sevilen trendi belden bağlamalı bluzlar 2018 ilkbahar yaz sezonunda geri dönüyor. Sokak stilinde ön plana çıkan bağlama detaylı bluzlar retro bir stil peşinde olan kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sen de kombinlerine doksanlardan gelen bu moda rüzgarını katmak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto bağlama detaylı baskılı kolsuz gömlek tam sana göre!

Yükselen Trend: Crop Toplar
Son yıllarda sokak modasında sürekli yükselişe geçen crop toplar 2018 ilkbahar yaz sezonunda da moda ikonlarının favorileri arasındaydı. Özellikle denim şort ve eteklerle karşımıza çıkan crop toplar bir süre daha moda dünyasını meşgul edecek gibi görünüyor. Sen de sokak stilini crop toplar ile bir sonraki seviyeye çıkartmak istersen DeFacto yazı baskılı kısa t-shirtten yardım alabilirsin.

Sosyal medyanın merkezine oturduğu moda dünyasında son trendleri Instagram ile keşfettik. Fırfırlar, crop toplar, belden bağlamalı bluzlar. Peki senin favorin hangisi? Tercihin hangisinden yana olursa olsun ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar