30 TL Altı Kazak Modelleri İle 3 Farklı Stil

09.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış sezonun en iddialısı bu sene kesinlikle kazaklar! Bir süredir kış aylarında bile dolaplarımızın arka raflarında kalan kazaklar, bu sezon modacıların sihirli dokunuşları ile yeniden hayata döndü. Üstelik bu dönüşleri öyle muhteşem oldu ki sokak modası bir anda tamamen değişerek rotasını kazakların sıcak ve yumuşak dünyasına çevirdi. Şimdi ise kazaklar, sezonun öne çıkan 3 trendini yeniden yorumlayarak onlara yepyeni bir tarz katmaya hazırlanıyor! İşte karşınızda yükselen 3 kış stili ve onların altın parçası olacak olan 30 TL altı kazak modelleri!30-tl-alti-kazak-modelleri-ile-3-farklı-stil-yarat-defacto-blog-02Her Yaşın İddialı Gençlerine: Kolej StiliEylül ayı ile birlikte sokaklarda en çok görmeye başladığımız trend olan kolej stilinin etkileri halen sürüyor. Genç, enerjik ve kendinden emin olan bu trendi uygulamak ise hem çok keyifli hem de çok kolay. Üstelik basic parçalardan oluşturulan kombinlerin rahatlığı da cabası… Peki, kazakları bu stiline nasıl adapte ediyoruz derseniz; kısa kazaklar, gömlek üstüne giyilen renkli kazak modelleri ve hatta baskılı kazaklar tam kolej stili için yaratılmış!
Güz Etkisindekilere: Romantik StilSonbaharın romantik çizgileri; filmlerden ilham alan kombinleri ve yumuşak renkleri ile kış aylarını da etkisi altına aldı. Yumuşak tonların ve yuvarlak hatların egemen olduğu trendin biraz retro bir havası olması da onu bizim için apayrı bir yere koyuyor. Kazaklar da işte tam bu noktadan ilham alarak desenli kazak modelleri ile bu trendin altını çiziyor. Mesela skinny pantolonunuzu saç örgüsü bir kazak ile tamamlayıp botlarınızı da giydiyseniz bizce hem kışa hem de trendlere hazırsınız!
Şöyle Bir Giyip Çıkanlara: Spor ŞıkAsa modası geçmeyen trendlerden spor şık ise kış aylarında da karşımızda! Trendy kavramının tam karşılığı olan bu akımın özü; hem şimdi evden çıkmış hem de çok şık görünmekten geçiyor. Özenilmemiş havasındaki kombinler bu trendin en önemli özelliği. Bu havalı trendin kazaklarla aşkına gelince; hanımlar uzun kazak modelleri için taytlarınız ve beyler çizgili kazaklar için chino pantolonlarınız hazır mı?
Kış dolaplarının fenomeni kazaklarsa modanın fenomenide DeFacto diyoruz ve rahat, stil sahibi ve en trendy modeller için DeFacto Dolabının kapılarını sonuna kadar açıyoruz! Bu kış sizin stiliniz hangisi?

En son yazılar