Akrabaların Beğenmeyeceği 4 Bayram Giysisi!

27.07.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bayramlar uzun süredir görüşülmeyen akrabaları görmek için en güzel zamanlar. Ancak bazı akrabalar var ki Allah dillerine düşürmesin. Tatlı ikramından, kıyafetinize kadar her şeyle ilgili yorum yapmakla kalmaz bir de orada burada anlatırlar.

Gelin bayramda akrabaların diline düşmeden şık nasıl olunur birlikte inceleyim. İşte sizi dillere düşürecek bayram alternatifleri:

1Yırtık Jean

Size akrabaların gözünde fakir fukara görünümü verecek bu tercihten kesinlikle uzak durun. Eğer giyerseniz sohbeti okul ya da iş hayatınızı anlatarak geçiştiremezsiniz. Bu sıcakta jean sıkıntısına girip daralmayın. Birbirinden şık ve farklı pantolon seçenekleri Defacto’da!

En rahat pantolonu seçmek için tık tık; http://goo.gl/GhvPrW

2Eski Ayakkabı

Bayrama özel ayakkabı almak çok eski bir geleneğimiz. Bayram ziyaretine eski ayakkabı ile giderseniz kapıdan içeri girerken akrabaların hemen gözüne çarpar. Bu sıkıntıyı yaşamamak için bayram için en şık ve uygun ayakkabıları Defacto’dan alabilirsiniz.

dolgu_topuk_fb

En şık topuklar için tık tık; http://goo.gl/lnPRaZ

3Şort

Bayramda tatile gidecekseniz dilediğinizce şort giyebilirsiniz. Defacto’da sizin için pek çok seçenek var. Ancak tatile değil de bayram ziyaretlerine gidecekseniz şort yerine elbise ya da etek tercih etmelisiniz. Yoksa akrabalar özensiz giyindiğinizi düşünür. :

10.07.2014_Defacto_Bayram_04_0574yatay

En trend elbiseler için tık tık; http://goo.gl/aHpSgJ

4Aksesesuarsız Giysiler

Bayramda güzel giyinmek kadar takıp takıştırmak da çok önemli. Eğer kollarınız boş giderseniz ne kadar şık olursanız olun beğenilmezsiniz.

E tabii bunun da çözümü Defacto’da!

4lu_kolaj

Bayramlık aksesuarlar için tık tık; http://goo.gl/Wyefyt

Keyifli bayramlar!

En son yazılar