Sonbaharın Vazgeçilmezi Kahverengi!

09.09.2013 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu hafta editörün seçimine son baharın en güzel rengini konuk ediyoruz! Ağaçlar çiçeklerini döktüğünde, toprak yağmurla buluştuğunda en güzel tonlarıyla boy gösteren kahverengiyi mercek altına aldık. Pastel tonların yıldızı, sonbaharın diğer adı kahverengi nerede giyilir, neyle kombinlenir merak ediyorsan haydi başlayalım! Kahverengi neyi ifade eder?: Doğallığı simgeleyen kahverengi; sadeliği seven, ortamda rahatlığıyla dikkat çeken, yaşadığı çevreye duyarlı olanların dolaplarında olmazsa olmazdır. Kim giymiş: Carey Mulligan ve Victoria Beckham kahverengiye cömert davranan ünlülerden! Hangi renklerle iyi gider?: Kahverenginin en iyi anlaştığı renk tartışmasız beyazdır Kahve-beyaz zarafetine alternatif yaratmak istersen yeşil ve sarıya da da kahverengi kombinlerinde yer ver. Etek için: http://goo.gl/Px5mjU Gömlek için:

Nasıl kombinlenir?: Kahverengi beyaz ve krem tonlarında gömlek ya da bluz kombinle ya da topuklu hiç fark etmez, ayakkabı tercihini de kahverengiden yana yaparsan boyunun daha uzun görünecektir. Gömleğin üstüne takacağın büyük kolye ya da sadece tek koluna takacağın bileziklerin ile kahverengi stiline son noktayı koyabilirsin.
Nerede giyilir?: Çalışıyorsan dolabında mutlaka kahverengi tonlarına yer ver. Görünüşüne ciddiyet katan kahverengi, toplantılarda işine yarayabilir. Hafta sonunda sonbaharın tadını çıkartacağın gezilerinde rahatlıkla giyebileceğin bu haftaki editörün seçimini, hafif bir kahverengi allıkla bütünle, doğallığınla etrafındakileri büyüle.

En son yazılar