En Sadık Tatil: Hafta Sonu!

31.07.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bayram tatili iyiydi güzeldi ama işte sadece yılda iki kere oluyor… Her ne kadar kendisini çok sevsek de bizim sadık yârimiz hafta sonu tatilleri! O halde biten tatillere üzülmeyi bırakıyor, bu pazarı brunch günü ilan ediyoruz! Arkadaşlarınızı toplayın millet, bu Pazar şöyle şık bir kahvaltı bizi bekler.

Pazar keyfi için hazırlanmamız gerek hanımlar! Günler sonra arkadaşlarla buluşulacaksa konuşulacak bol dedikodu var demektir! Bayramda kim ne giymişi kim nerede tatil yapmış, bu yaz hangi otel trendmiş, en çılgın beach partiler neredeymiş hepsini bir bir masaya yatırmak gerek… Masanın ana konularından birisi olmak için ise en şık ve” giydimde çıktım” dedirten kombinimizi yapmak gerek! O zaman bu yazın favorisi şifon gömleğinizi şöyle rahat kapri pantolon ile kombinleyip, topuklu ayakkabılarla da tamamladıysanız, bu hafta sonu çook eğleneceğimiz garanti :

31072014-ediitor-k

Siyah bluz için tıklayın; http://goo.gl/IDw4cY

Bilezik seti için tıklayın; http://goo.gl/d4n6lR

Ayakkabı için tıklayın; http://goo.gl/kC3goA

Hanımların durum değerlendirmesi yapacağı bir brunch beyler olmadan olur muymuş hiç! “Koca bir Dünya Kupası geçmiş, konuşmasınlar mı şimdi! Tatil diye spora ara vermiş olabilirler ama sahilde de boş durmadılar değil mi? Bodrumdaki o yeni bar konuşulduğu kadar var mıymış? En güzeli yat turu aslında!” Beylerin konuşacağı konu çok! Bir durum değerlendirmesi yapılması şart! Tatilden dönen beyler tatile gidecek olanlara bir genel özet geçmeli bizce : Bizde düşündük sizi hiç tatil modundan çıkarmadan yazlık şort modelleri ve renkli, resimli, mesajlı t-shirt ve gömlek modelleri ile yapalım kombini dedik! Şöyle rahat bir çift spor model ayakkabı da ekledik mi bitmez bu sohbetin keyfi!

Tatil bitti diye üzülenlere hafta sonu tatili ile teselli veren vefakâr DeFacto Dolabı editörleri, hafta sonu içinde en şık modelleri seçer, size ise Pazar günün tadını çıkarmak kalır!

31072014-ediitor-e

Desenli şort için tıklayın; http://goo.gl/Ykm8iU

Saat için tıklayın; http://goo.gl/HGtFhm

Ayakkabı için tıklayın; http://goo.gl/ertnXp

En son yazılar