Kadınlar Neden Müziksiz Yapamaz?

20.07.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Müzik olmadan yapamayanları buraya alabilir miyiz lütfen? Müzik olmadan hayatı sıkıcı bulanlarda bu tarafa ve tabii ki kulaklıklarını taktığında sokakta bir podyumdaymış edasıyla yürüyenleri de bu yana alalım : Bu yazı size özel! Müziksiz neler yapılmaz?

1- Alışveriş

Tamam, tek başına bile dünyanın en keyifli şeyi olabilir alışveriş yapmak ama müzik ile daha bir başka keyifli! Müzik, kendimizi podyuma çıkmaya hazırlanıyormuşuz gibi hissettiriyor itiraf edelim: Daha enerjik e daha neşeli olunca seçimlerimiz de tam 12 den oluyor! Birde online alışverişin tadını çıkarıyorsak, daha ne olsun! Bizim önerimiz şöyle canlı renklerdeki Katy Perry’nin de sık sık kullandığı çiçekli elbiselere bir göz atmandan yana :

123356477263062153_7Qas2Efi_c

2- Kıyafet Seçmek

Modacıların hemen hepsi çalışırken mutlaka müzik dinlediklerini ve bunun bakış açılarını genişlettiğini söylüyorlar. O zaman neymiş, ben yarın ne giyeceğim diye dertlenirken, arka fonda mutlaka müzik olacakmış. Kombinini yaparken biraz çılgın olmayı da unutma! Sıradanlık nereye kadar? O yüzden lame ve gold aksesuar modelleri ile bir Madonna çılgınlığı deneyebilirsin!

e477b__clueless-wardrobe

3- Valiz hazırlamak

Tatil zamanı gelmiş, güneş denizle bir olmuş bizi çağırıyor! O zaman durmak yok hemen valizleri toplamak gerek! Atlanmaması gereken çok şey var! Kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar… Saç düzleştiriciyi de unutmamak gerek! Laf aramızda yanına şöyle şık ama çılgın ve dikkatleri üstüne çekecek şeylerde almalısın! Tamam, bir Lady Gaga ol demiyoruz ama yol bu insanı nereye götüreceği belli mi olur?

suitcase

4- Seyahat: MTV Müzik Ödülleri

Alışverişimizi yaptık, kombinlerimiz hazır, valizimizi topladık… O zaman vakit yola çıkma vaktidir! İstikamet MTV Müzik Ödülleri! DeFacto ile bu yolculuğa çıkmak için yapacağın her 50 TL ve üzeri alışverişin ile çekilişe katıl, MTV Müzik Ödülleri Töreni’ni yerinde izleme şansını yakala! İşte sizi MTV müzik ödüllerine, Londra sokaklarını arşınlamaya götürecek kombin!

MTV_kombin

MTV body için tık tık; http://goo.gl/5t2tGs

Babet için tık tık; http://goo.gl/vHMndP

Bilezik seti için tık tık; http://goo.gl/H5rrRm

En son yazılar