Plajda Cool Görünmenin 5 Yolu

09.08.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Özlemle beklediğin tatil gelip çattı mı? Tatilin tadını çıkarman ve kedini iyi hissedebilmen için sana bazı önerilerimiz var. Plaj stilinle fark yaratmak ve havalı görünmek sana iyi gelecek. ;

1 Plaj Elbisenle Dikkat Çek

Plaja girdiğin anda dikkatleri üstüne çekmek istiyorsan demode olma! Artık tüm kızlar trendy plaj elbiselerigiyiyor. Sen de modaya uy ve bikini ya da mayonun rengine uygun bir plaj elbisesi tercih et:

Renkli plaj elbiseni hemen giy: http://goo.gl/RqkzfJ

2 Şezlongda Kitap Oku!

Kitap okumayı seviyorsan plajda da bunu yapmalısın! Hem yalnız görünmezsin hem de bilgili biri olduğunu vurgulamış olursun. “Kitabı plaja nasıl götüreceğim?” diyorsan, çözümü çok basit! DeFacto’dan bir plaj çantası alabilirsin.

defacto-kolaj-fb

Plaj çantanı hemen koluna tak; http://goo.gl/gwUOsU

3 Takılarınla Göz Al!

Eğer şık görünmek istiyorsan plajda kolların boş olmamalı. Plaj stilini takılarla tamamlarsan sıradan görünmek yerine bir ikon olursun. :

4 Şapkanı Tak ve Gülümse!

Bir yıldız gibi görünmek istiyorsan vintage hasır şapkaları tercih edebilirsin. Sonra da bol bol selfie çekmeyi unutma! ;
Plaj şapkanı hemen tak; http://goo.gl/6AgiJJ

5Kokteylini Yudumla

Denizden çıkıp arkadaşlarınla sohbet etmeyi seviyorsan buz gibi bir meyve kokteyli al eline ve ara ara yudumla. Tabii bunu yaparken bikinin de göz kamaştırmalı. Kendin için en doğru bikiniyi DeFacto’da bulman mümkün. :

defacto_facebook_bikini

Bikinini hemen giy; http://goo.gl/qhSgNQ

En son yazılar