Sokak Stilinde Son Trendler

31.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz trendleri ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımaya ne dersin? Moda haftalarında podyumlarda, moda ikonlarının ve ünlülerin günlük stillerinde en sık tercih ettiği detaylar ile gardırobunu yenile! Volanlar, pastel tonlar, çiçek desenleri ve çok daha fazlası... Sezonun gözde sokak stili trendlerine DeFacto koleksiyonu ile göz atalım mı?

2018 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkan trendlerden birisi de oversize kesimlerdi, elbise, gömlek ve tişörtlerde sıkça tercih edilen oversize kesimler konforlu bir sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında. Sen de günlük stilinde rahat ve şık parçaları tercih ediyorsan DeFacto kolsuz gömlek tam sana göre!

Haki ve tonları 2018 ilkbahar yaz sezonunda erkek modasında en çok tercih edilen renkler arasındaydı. 2000'lerin başlarında oldukça popüler olan kamuflaj deseninin yükselişi ile beraber haki ve tonları da popülerlik kazandı. Sade ve çarpıcı bir görüntü için doğanın renk skalasını kombinlerine aktar, şehrin sokaklarına karış!

2018 ilkbahar yaz trendlerinden senin favorin hangisi? Tercihin hangisinden yana olursa olsun ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, hadi keşfetsene!

En son yazılar