Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
15 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Yağmur geçirmeyen yüzeyleri ile dikkat çeken ve sonbahar sezonunda tercih edilen yağmurluk modelleri, herkesin ihtiyaç duyduğu kıyafetler arasında yer alıyor. Genel olarak kapüşonlu ve fermuarlı ön kısma sahip olan tasarımlar çocukların renkli dünyalarına hitap ediyor. DeFacto’nun erkek çocuk yağmurluk koleksiyonunda 1,5 yaştan başlayarak 11-12 yaş grubuna kadar farklı model seçenekleri bulunuyor.
Rengarenk ve Canlı Tasarımlar
Erkek çocuk yağmurluk modelleri, yaş gruplarına bağlı olarak ufak detaylarda değişiklik gösterse de temelde yağmur geçirmez kumaşlardan üretilen ürünler olarak öne çıkıyor. 10-12 yaş grubunda erkek çocuklar için tasarlanan ürünler, estetik tasarımlarıyla ilgi görüyor. Daha büyük çocuklara hitap eden modellerde iki ayrı renkte tasarlanan seçenekler de bulunuyor. Kol ve etek bölümleri esnek lastikler ile kaplı olan ürünler çocukları soğuktan en iyi şekilde koruyor. Önden fermuarlı tasarımlar çocuklara kolayca giydirilip çıkarılabiliyor. Cep kısımları da olan çocuklara yönelik yağmurluk modelleri, birbirine benzer tasarımlara sahip olsa da renk açısından farklılık gösteriyor. Lacivertten turuncuya kadar pek çok farklı rengi olan ürünler arasında sen de çocuğunun zevkine hitap edebilecek birbirinden özgün tasarımları bulabilirsin. Yağmurlu havalarda çocukları sıcak tutan ve ıslanmayı önleyen yağmurluklar aynı zamanda onları rüzgardan da koruyabiliyor. Dik yakalı modellerin yer aldığı seçenekler arasında nefes alabilir yapıya sahip dayanıklı ürünler de bulunuyor. Çocukların yağmurdan korunurken kendilerini içinde iyi hissedebileceği rengarenk tasarımlı yağmurluklar, hareketleri kısıtlamıyor ve çocukların kendilerini konforlu hissetmelerini sağlıyor.
Çocukların Renkli Dünyaların Özel Yağmurluk Modelleri
Göz alıcı tasarımlarıyla ilgi gören yağmurluk modelleri portatif yapılarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Aniden gelişen kötü hava koşullarına karşı önlem alabilmek için çantada bulundurulabilecek ürünler, çocukların günün her anında güven altında olmasına destek veriyor. Günlük kullanım için ideal olan yağmurluklar çocukların modaya uyumlu giyinebilmesine yardımcı oluyor. Moda dünyasına uyumlu olarak tasarlanan ürünler çocukların şıklığını vurgulayabilmesini sağlıyor. Çocukların stilini renklendiren ve konforlu yapısıyla ön plana çıkan yağmurluklar çok amaçlı kullanımları ve modern tasarımlarıyla ilgi görüyor. Çocukların yapacakları aktivitelere ve kullanacakları yere göre özel olarak tasarlanan yağmurluk modelleri, kullanım amacı ne olursa olsun yüksek performans elde edilebilmesini amaçlıyor. Çocuklarla yapılacak uzun doğa gezileri, keyifli sahil yürüyüşleri ve daha pek çok farklı aktivite için tercih edilen modeller, serin ve yağışlı hava koşullarında en iyi şekilde koruma sağlıyor. Erkek çocuk yağmurluk çeşitleri arasında kapüşonsuz modeller de bulunuyor. Kapüşonsuz tasarlanan modeller, hakim yaka tasarımları ve kollardan şeritli detayları ile çocuğunuzun sportif duruşuna farklı bir renk katıyor. Özellikle birden fazla rengin yer aldığı tasarımlar ceket olarak bahar aylarında da kullanılabiliyor. Klasik modellerin yanı sıra alternatif tasarımların da yer aldığı yağmurluklar arasından seçim yapılacağı zaman çocukların giyim stiline uygun hareket edilmesi önemli.
Şık ve Konforlu Yağmurluklar
Çocukların canlı ve renkli stillerini öne çıkaran yağmurluklar hafif yapıya sahip olduğu için, kullanım esnasında çocukların üstünde herhangi bir ağırlık yapmıyor. Konforlu bir şekilde çocukları yağmurdan koruyan ürünler, çocukların diğer kıyafetleri ve aksesuarlarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor. Erkek çocuklar için tasarlanan yağmurluk modellerinin fiyatları ürünün tasarımına göre değişiyor. Erkek çocuk yağmurluk fiyatları arasında geniş bir aralık bulunuyor. Hitap ettikleri yaş grubuna göre birbirinden ayrılan ürünler modaya uyumlu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yağmurluk modelleri arasında birbirinden farklı renk seçenekleri yer alıyor. Sen de DeFacto’nun erkek çocuk yağmurluk kategorisini inceleyerek en şık ve konforlu yağmurlukları hemen satın alabilirsin.