Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
53 Ürün Sayısı
Görünüm:

Erkek Çocuk Araba Baskılı Sandalet

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Erkek Çocuk Desenli Trekking Sandalet

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Erkek Çocuk Trekking Sandalet

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Erkek Çocuk Tek Bant Terlik

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Erkek Çocuk Spider Lisanslı Slip On Ayakkabı

35,99 TL
Sepette %40 İndirim
21,59 TL

Erkek Çocuk Tek Bant Terlik

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Köpek Balığı Baskılı Parmak Arası

19,99 TL
Sepette %40 İndirim
11,99 TL

Erkek Çocuk Dinozor Baskılı Parmak Arası Terlik

19,99 TL
Sepette %40 İndirim
11,99 TL

Erkek Çoçuk Çift Bant Terlik

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Erkek Çoçuk Çift Bant Terlik

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Cars Lisanslı Slip On Ayakkabı

35,99 TL
Sepette %40 İndirim
21,59 TL

Erkek Çocuk Desenli Deniz Ayakkabısı

35,99 TL
Sepette %40 İndirim
21,59 TL

Spider Man Lisanslı Slip On Ayakkabı

35,99 TL
Sepette %40 İndirim
21,59 TL
loading


Konforlu Erkek Çocuk Sandalet ve Terlik Tasarımları

Erkek çocuk sandalet, sağladığı rahatlık ve serinlik sayesinde sıklıkla tercih edilen bir ayakkabıdır. Çocuklarının ayak sağlığına önem veren ebeveynler, bilekten bağlanan ve burnu açık olduğu gibi kapalı da olabilen bu ayakkabı modelini güvenle tercih ediyor. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılır. Çocuklarınızın seveceği renk ve baskılarla tasarlanan sandalet ayakkabılar ve terlikler hareket özgürlüğü sunar. Koşarken, zıplarken, oyun oynarken mutlu olan çocuklarınıza yapacağınız erkek çocuk sandalet seçimi onları daha da mutlu edecektir. Çocuklar doğaları gereği hareketlerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Sandalet ayakkabılar hafif formu ve konforlu kullanımıyla onların hareketli dünyasında kolaylıkla ayak uydurur. Ergonomik yapıları sayesinde korkusuzca adım atar ve koşup eğlenmenin tadını çıkarırlar. Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle sunulan modelleri şortların altında kullanarak çocuklarınızın şık bir tarz elde etmesine yardımcı olabilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra şıklığı beraberinde getiren erkek çocuk sandalet ayakkabıları sayesinde oyunlar daha eğlenceli olacak.

Birbirinden Şık Erkek Çocuk Sandalet Modelleri

Çocuk gelişiminin her aşaması çok önemlidir. Ayakkabı seçimi de bu önemli aşamaların dikkat edilmesi gereken unsurlarından biridir. Ayak yapısı, yaşı ve kullanım alanı seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken noktalardır. Trekking sandaletler erkek çocuk spor sandalet modelleri arasında öne çıkan modellerden biridir. Rahat kullanımıyla doğa yürüyüşlerine ve günlük kullanıma eşlik eder. Tatilde ve plajda rahat kullanım sunan önü kapalı sandalet terlik formu çocukların severek giydiği bir diğer modeldir. Delikli tasarımı ayaklarının hava almasını sağlarken esnek yapısı da rahat hareket imkanı sunar. Ayrıca suya dayanıklı malzeme yapısı deniz kenarında giyilebilecek ideal bir model olmasını sağlar. Erkek çocuk sandalet modelleri arasında çift bantlı veya ayarlanabilir toka detayına sahip ayakkabılar da bulunur. Çocuklarınızın kolayca giyip çıkarabilmesi kendilerine olan güvenlerini artırır. Bunun yanı sıra ayak yapısına göre ayarlanabilerek ayağı tam olarak kavramasını sağlar. Sevdikleri çizgi film karakterlerinin ya da süper kahramanların baskılarını üzerinde bulunduran modeller, hayal dünyalarının renkliliğini ayaklarına taşır. Mavi, kırmızı, siyah gibi çok çeşitli renk seçeneğiyle beğeniye sunulan erkek çocuk sandalet çeşitleri şık ve trend tasarımlarla dikkatleri üzerine çeker. Çocukların severek giyeceği bu eşsiz tasarımların iç ve alt taban konforu öne çıkan özelliklerindendir. Ebeveyn olarak çocuğunuza uygun bir sandalet seçimiyle gelişimine şık bir katkıda bulunabilirsiniz.

Erkek Çocuk Sandalet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anne babalar çocukları için sandalet seçerken ilk olarak rahat olup olmamasını göz önünde bulundurur. Çünkü her geçen gün gelişim gösteren çocukların özgürce hareket edebilmeleri çok önemlidir. Erkek çocuk için sandalet seçimi yaparken ürünün numarasına dikkat etmek gerekir. Ayak numarasıyla uyumlu bir seçim yapılmadığı takdirde sandalet ayağa büyük ya da küçük gelebilir. Bu da çocuğunuzun sağlıklı adımlar atmasının önünde engel teşkil eder. Erkek çocuk sandaletleri ürünün kalıbına göre farklı numaralarla tercihe sunulur. Erkek çocuk sandalet 37 numara, çift bantlı veya tek bantlı olan modelleriyle karşınıza çıkar. Üründe kullanılan malzemenin kalitesi de konforlu kullanımı belirleyen unsurlardan biridir. Yumuşak ve esnek taban formuna sahip olması önemlidir. Çünkü esnek taban çocuğun hareketli yapısını destekler. Önü kapalı sandalet modellerinde ayak parmaklarını saran kısım çok dar olmamalıdır. Çok dar olması çocuğun gelişimi açısından tavsiye edilmez. Bunun yanı sıra bilek kısmı da çocuğun bilek hareketlerini kısıtlayacak kadar sıkı olmamalıdır. Bu noktada ayarlanabilir bantlara sahip olan modelleri tercih etmek daha kolay kullanım imkanı sunabilir. Çocuklar seçilecek sandalet modelinin rahatlığı açısından belki kendileri karar veremeyebilirler ancak renk seçimini onlara bırakmak severek giymelerini sağlar. Özellikle kendi fikirlerini dile getirebilen yaştaki çocuklar erkek çocuk sandalet renkleri arasından gönlünce seçim yapabilirler. Böylece hem kendilerini değerli hissedecek hem severek giyecekleri sandalet modeli ile yazın tadını çıkaracaklardır.

Erkek Çocuk Sandalet Fiyatları

DeFacto’nun modern ve konforlu erkek çocuk sandalet çeşitleri son derece özgün tasarım ve renkler barındırıyor. Çocukların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler güvenli kullanım vaat ediyor. Gerek üretiminde kullanılan malzeme, gerek tasarımdaki detaylar olsun ebeveynlerin gönül rahatlığıyla seçim yapabilmesinin önünü açıyor. Erkek çocuk sandalet modelleri ve fiyatları birbirine paralel olarak farklılık gösterir. Ayakkabı numarası da fiyat performansını belirleyen unsurlardan biridir. Tercih edilecek sandalet modelinin fiyatı ürünün modeli kullanılan malzemenin özelliği, ürünün hitap ettiği yaş aralığı gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Dolayısıyla erkek çocuk sandalet fiyatları için net bir aralık vermek mümkün olmayabilir. En doğru seçimi yapabilmek için öncelikle bütçenize uygun bir aralık belirleyebilirsiniz. Daha sonra bu aralıkta yer alan ürünler arasından, ürünün detaylı açıklamalarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Bu noktada sandaletlerin görselleri de size yardımcı olacaktır. Filtreleme özelliği sayesinde aramanızı daraltarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en doğru ürüne ulaşmanız mümkündür. DeFacto’nun ürün yelpazesi arasından hem bütçenize uygun hem de çocuğunuzun zevkiyle orantılı bir seçim yaparak ürünlere sahip olabilirsiniz.